Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit szólnátok, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok, ha a párotok olyan helyre menne bulizni, ahol "szétcsajozta" magát?

Figyelt kérdés
2017. dec. 1. 20:09
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam,hogy régen,természetesen a kapcsolatunk előtt.
2017. dec. 1. 20:10
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, érezze jól magát, nem kattognék rajta. Nem a helyszínen múlik, meg fog-e csalni vagy sem, hanem a jellemén. A bizalmam maximális, de ha visszaél vele, nincs második esély, ezt ő is tudja.
2017. dec. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Attól félek,hogy visszajönnek benne a régi emlékek,rájön hogy mennyire hiányzik neki a bulizás/csajozás stb..

Összefut a régi haverokkal, az ottani törzsvendég r.bancokkal..én tartok tőle egy kicsit.

2017. dec. 1. 20:23
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben ez így lesz, akkor alapból nincs értelme a kapcsolatotoknak, tehát nincs mit veszítened.
2017. dec. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%

Ahogy a #2 mondja: tisztázni kell vele a kereteket, oszt ennyi.

Ha betartja, betartja... ha nem, akkor úgyis kiderül előbb-utóbb és akkor repül.

2017. dec. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azt még hozzá teszem,hogy elméletben nem tudom,hogy oda megy
2017. dec. 1. 22:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez ember- és kapcsolatfüggő. Azért, mert korábban szétcsajozta ott magát, az nem jelenti azt, hogy most is megteszi. De ha olyan a jelleme, akkor megteszi. Nekem több haverom is van, aki a kapcsolata mellett úgy jön bulizni, hogy csajozik rendesen, habár ritkán jutnak tovább egy egyszerű táncon, de ez általában nem rajtuk múlik :D. De ők ilyenek, tehát alapvetően nem is való nekik a tartós kapcsolat. A barátnőik szerintem érzik ezt, de nyilván egyértelműen nem tudják. Ha nekik így is jó, az ő dolguk. Viszont én is csajoztam korábban sok helyen, de kapcsolat alatt nem teszem meg. Nem azért, mert megerőszakolom magam, hogy nem lehet, hanem nem is szeretném.
2017. dec. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!