Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális heti 1 együttlét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális heti 1 együttlét ilyen fiatalon 3+ év után? Vagy gond lehet?

Figyelt kérdés

Párom 26 éves férfi, én 21-et töltök a nyáron.

Három és fél éve vagyunk együtt.

Eleinte többet voltunk együtt, igaz, hogy hétvégente találkoztunk, de hétvégén hármat biztos bepótoltunk...


Kb másfél éve kezdett beállni ez a kb heti egy alkalom, néha a mensi miatt még egy ki is marad.


Akkor kezdtem beijedni, mikor én kezdeményeztem és ő semmi visszajelzést nem mutatott. Beszéltem is vele erről, mert rosszul esett, de megnyugtatott, hogy vonzónak talál és szeret, csak szokszor fáradt(sofőr) és ezért csak heverni van energiája. Viszont sokszor nincs akkor sem, mikor épp nem fáradt, néha úgy tünik szó szerint lusta...létezik ilyen ,hogy valaki lusta szexelni?


Azóta már én is beleszoktam ebbe, néha elintézem magamnak, de kezdem megszokni ezt a tempót. Csak elgondolkodtam rajta, hogy normális-e ennyi idő után és ennyi idősen ez a szám?

Arra is lehetne következtetni, hogy elmúlt a szerelme felém, viszont nagyon sokszor mondja mennyire szeret engem, bújik, babusgat, ölelget-ezeket nem tenné?!

Kiváncsian várom a válaszaitokat :) (-tapasztaltabb emberkéktől kapcsolati téren, és nem kiéhezett fiúktól,akik szerint éjjel nappal tolnák a helyében)


2017. dec. 23. 12:41
 1/10 A kérdező kommentje:

Egyébként nem vagyok csúnya lány, törődök magammal és semmi taszitó nincs a testemen.

Minden más téren nagyon jól megvagyunk a párommal, nagyon szeretem őt.

2017. dec. 23. 12:42
 2/10 A kérdező kommentje:
Ami még számithat: Már sokkal többet találkozunk, mint az elején, még nem lakunk együtt hivatalosan, de mondhatni nálam lakik már.
2017. dec. 23. 12:44
 3/10 anonim ***** válasza:

Amikor megismerted akkor is ott dolgozott ahol most ?


Mert 26 évesen még lennie kellene energiának, főleg szexre.

Én 28 vagyok állandó éjszakás de heti 2-3 mindig van,az hogy több nincs pedig nem rajtam múlik.

2017. dec. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy "normáli".


Van akinek a napi 2 is normális, másnak a havi 1 az.



A párodnak ennyi a szexuális étvágya, ha nagyon eltér a tiedtől, akkor nem nagyon lesz megoldás.



Beszéltél vele erről? Nem történt az ő életében valami nagyobb változás? Betegség, elhízás, etc?

2017. dec. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Az elején többet akart, most kevesebbet, akkor melyik az ő normális igénye? A mostani, vagy valami más miatt lett kevesebb? Ezt nem értem tisztán.

Az elején egy egész hétre volt elmenve, hétvégére jött haza csak. Mióta váltott, napi 4-8 órákat vezet le, változóan, semmi nagyobb változás nem történt az életünkben.

2017. dec. 23. 13:15
 6/10 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy nem szereti azt amit csinál és csak kényszerből megy be ?

Sok ember belefásul a munkájába ami elszívja az összes energiáját, ilyenkor kicsit depressziósak az emberek, nincs kedvük semmihez csak fekszenek egész nap.

2017. dec. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem már nem szerelmes beléd, nincs meg a szenvedély


de megszokott, szeret, kényelmes neki, hogy kéznél vagy.


és igen, nemcsak lusta, de marha önző is.


ezt a faszik olyankor csinálják, ha már nem szerelmesek, de nincs erejük kilépni, elvannak a langos szarban.


kislány, ideje felnőni!

2017. dec. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
javítom: LANGYOS szarban...
2017. dec. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem 60+ ként is kevés lenne, pedig ennyit még életwmben nem dolgoztamm.4-8 óra? dedó.

A szererlmet nen megvallani kell, hanem csinállni - részeként a szexet is

2017. dec. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
48%
Voltunk ilyen helyzetben. Tudod az a baj, hogy elvárod, hogy ő legyen mindig a kezdeményező fél. Ha párommal feküdnénk, és várnánk, hogy valamelyikőnk kezdeményezzen 3 éve nem szexeltünk volna. Rá kell mászni, ennyi. Ha neki nincs rá energiája, akkor neked kell többet belerakni. Ha szavakon kívül semmivel nem mutatod ki, hogy szexelni szeretnél, nem izgatod, nem mászol rá akkor sosem lesz normális szexuális életetetek. Tudod ki akar egy darab fával szexelni... Szóval tessék szépen aktivizálni magadat, és nem csak várni a csodára.
2017. dec. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!