Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek is rosszul esne ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is rosszul esne ez a párotoktól? Nagyon bánt

Figyelt kérdés

Több, mint két éve vagyunk együtt a párommal, még nem költöztünk össze, de legtöbbször itt alszunk nálam. Anyukámmal élek itt, de már elég sokszor megy az élettársához, ilyenkor sikerül kicsit kettesben lennünk a barátommal, ha épp nem hivják be dolgozni...

Mivel olyan munkája van, hogy a közelben kell tartózkodnia és ha hivja a főnöke mennie kell.

Minden hónapban van egy pár nap, amelyeken szabad, de ezt ő szabja meg magának, hogy mikor. Ha szeretné pl minden vasárnapot kiveszi, de nem feltétel, illetve ha nem veszi ki átmegy a + nap következő hónapra.


Utóbbi 3 hónapban mindig csúsztatott egy napot, hogy legyen az ünnepekre szabadnapja, lenne is három.


És itt jön ami zavar... Lenne egy egész hete karácsonyra és szilveszterre, ám azt gondolta, hogy csak 2 napot vesz ki karácsonyra, hogy legyen majd még szabadnap szükség esetére.

Ami még jobb: holnap teljesen egyedül leszek, anyukámék csak hétfőn érkeznek haza, szóval holnapi napot kihasználhatnánk ketten, nyugodtan(ami ritkán van) errefel nem veszi ki csak karácsony 1-2 napját.

Utána meg már rohangálunk egymás családtagjaihoz és ennyi volt az együtt levésből.


Hihetetlenül rosszul esik ez. Nem értem a logikát, hogy egész hónapokig spórolt az ünnepekre, most meg ki sem használja és két nap lesz itthon nyugodtan.

Most is épp dolgozik, nem veszekedtem vele, mivel miután megtudtam annyira mérges lettem, hogy féltem olyat mondok amit megbánok. Gondoltam előtte tisztán átgondolom a dolgot... mást is nagyon zavarna ez vagy csak én vagyok hiper-érzékeny?21n


2017. dec. 23. 14:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. dec. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
18%

Persze,h rosszul esne,h nem akar kettesben velem lenni.


Ezert nem kell testor hapsival jarni. Nekem is volt 3,5 eves kapcsolatom egy testorrel. Kosz nem .

Mostmar eleg,ha brutalis izomagy,de akarjon velem lenni is.

N

2017. dec. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
*"lenne is három" mármint 3 karácsonyra, három szilveszterre....
2017. dec. 23. 14:09
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
engem is zavarna. inkább a rokonlátogatós napokat lógnám el... ha már meló van. de a páromra biztos, hogy szakítanék időt, hogy kettesben lehessünk
2017. dec. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%

Nem hülyeség tartalékolni, ő tudja mire kell, de az is lehet a munkatársak valahogy megegyeztek, mert gondolom a munka ha olyan lenne leállna az egész, ha meg nem lehet akkor mindenki szabit venne ki.


Van aki meg olyan, én is pl., hogy sok ennyi ünnep egyben, inkább dolgoznék, ha lehetne.

2017. dec. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem meg nagy butaság, amin kiakadtál. Értelmes ember nem lövi el az összes szabadnapját. Mert simán bejöhet bármi, amiért kell 1-2 nap szabi. Plusz mindenki igyekszik karácsonyra kivenni a szabadságokat, tehát valaki kell, aki dolgozik is náluk. A párod nagyon éretten gondolkozik erről. A kapcsolat nem minden. Nem várhatod el, hogy az egész élete körülötted forogjon és minden programját meg a munkát úgy igazítsa, hogy az neked megfeleljen. Nincs annál irritálóbb, mint mikor a párod gazdálkodik az időddel, és tőle függ, hogy mikor mit csinálsz. Ha neked az baromi zavaró tényező, hogy anyukád ott van valahol a lakásban, és szerinted ettől nem tudtok kettesben lenni, akkor szakíts, de ez nem a párod hibája.
2017. dec. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem esne rosszul, mert tojunk bele mindketten a karacsonyba, fank se lesz.
2017. dec. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Engem jobban zavarna, hogy két+ év után is külön élnénk :P de te tudod.
2017. dec. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni, hogy nem akar veled lenni... Nyugi, lehet, hogy csak egy másik nő van a dologban.
2017. dec. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nagy a szája, aztán meg semmi, az ígérgetés meg megy. Nekem se tetszene, főleg ha előtte egész évben az hallgatom, hogy karácsonyra kell. Nyilván te is így vettél ki szabadnapot, most meg felrúgja.
2017. dec. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!