Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam neki vagy tartsam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki vagy tartsam még titokban?

Figyelt kérdés
Én nagy híve vagyok hogy két autó legyen a háznál,és már forrt bennem,de végül a haverom is megerősített így vettem magamnak egy jó állapotú mercedes 190e-t,viszont a barátnőm erről semmit nem tudd még,most a nagyim garázsába parkol a járgány.A barátnőm nagyon spórolós.Az autót nem közös hanem a saját félretett pénzemből vettem,de félek kicsit hogy ki fog akadni.
2017. dec. 24. 12:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
93%

Hát nekem kicsit rosszul esne hogy nem is tudok róla. Mi is külön kasszán vagyunk és vigyázok is nagyon, nehogy akár csak úgy tűnjön hogy én be akarom osztani az ő pénzét. Ha kocsit akar venni, vegyen kocsit, bár nem értenék vele egyet mert két autó halál felesleges és ugyanezt a pénzt költhetné tandíjra vagy az összeköltözésre amit fél év múlva tervezünk, nem beszélném le róla.

De az hogy nem is tudok róla, csak beállít egy kocsival..milyen közös életet tervezzek olyan emberrel aki százezres, milliós kiadásokat nem érzi úgy hogy meg kéne osztania velem.

2017. dec. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Tandíjra nem kell szerencsére költeni,nem tervezem hogy egyetemre menjek,valahogy az egyetem nem vonz,maga az hogy sok ott a sznob is.
2017. dec. 24. 17:03
 13/17 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező, nem az egyetem meg a tandíj a lényeg. A lényeg az, hogy ez a kapcsolat egy kalaplengetést nem èr. Nem tudsz őszinte lenni a barátnőddel, féltened kell tőle a vagyonodat. (Vagy legalábbis Te így érzed).
2017. dec. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Megvenni voltál elég bátor, megmondani nem?

:D

2017. dec. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Off: Most vettél magadnak Mercedest, de az egyetemen sok a sznob???
2017. dec. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Nem sznobságból vettem,és nem is felvágni,egyszerűen tetszik a régi 190-es és alapvetően nem is legdrágább használt autó.
2017. dec. 26. 14:16
 17/17 anonim ***** válasza:
Rendben mindenkinek vannak hobortjai ezzel nincs semmi gond sztem .Meg nem egy méregdràga ferrarit vagy porschet vagy mercit vettél ez is rendben van de közös élet közös döntések sztem jobb ha tisztàban vagy ezzel.Ha gyerekeitek lesznek akkor tudni kell bizonyos dolgokrol lemondani vagy pedig egy időre félre rakni és nem magadra költeni .Persze van aki megteheti de akkor is meg kell az ilyeneket beszélni.
2017. dec. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!