Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom 2 hétre elutazott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom 2 hétre elutazott balcsira a szüleivel, engem nem engedtek el, amit persze megértek. Péntek este nem hívott, de nincs pénz a telefonján és a szülei nem biztos hogy odaadják a saját mobiljukat neki, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Megbízom a barátomban, csak aggódom érte, sajnos az én telefonomon sincs pénz. Úgy váltunk el, hogy majd párszor felhív a két hét alatt, még nem kell aggódnom, ugye?
2008. aug. 9. 21:36
 1/8 A kérdező kommentje:
És péntek délután mentek el és délelőtt találkoztunk aznap.
2008. aug. 9. 21:37
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg egyaltalan nincs miert aggodnod, hiszem meg csak szombat van. Gondolom kesobb fog hivni, hiszem ha a szulei telefonjat kell elkerje valoszinuleg komplikaltabb mintha a sajatjarol tudna hivni.
2008. aug. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem teljesen felesleges aggódnod! Alig telt el egy kis idő, és akármivel is mentek az út fárasztó, lehet hogy aznap csak az ágyon járt az esze és amint megérkeztek bealudt...

Azonkívül vitte a töltőjét? Ez mondjuk azért lehet fontos mert ha nincs pénz a kártyáján, a mobil lemerülve és nem tudja kívülről a számod nem valószínű hogy fel tud hívni.

Amúgy meg lehet hogy ő úgy gondolta a párszort hogy 2-3 naponta felhív. De lehet hogy inkább egy képeslappal szeretne meglepni. És csak nyugi! Képzeld el az én helyzetem: Én egy hétre elutaztam külföldre. Minket alapból elválaszt laza 50 km de az Északi-tenger még messzebb van, és külföldről még sms-t sem küldhettem neki! Ti legalább egy országban vagytok.

Aggódnod majd akkor kell ha miután megérkezett akkor sem érdeklődik irántad de ha szeret erre kevés az esély.

2008. aug. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,igen én is erre gondoltam,hogy majd 3-4naponta hív vagy valami :) Nagyon keservesen váltunk el egymástól és érzem hogy szeret :) Nektek se lehetett jó :S Köszi a válaszokat :)
2008. aug. 9. 22:36
 5/8 anonim ***** válasza:
18%
feltöltő kártya? vezetékes telefon? pénzbedobós telefon? Telefonkártyás telefon? Ha nagyon akarnád felhívnád, internetre van pénz, 100Ft-ra a telefonfülkébe meg nincs?
2008. aug. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ha annyira odavan érted, akkor megtalálja a módját, h felhívjon.(fülke, ősök telója, stb.) de te ne keresd, mert azzal csak megalázod magad. ne fuss utána. aggódni meg nem kell érte, a szülei majd vigyáznak rá. amúgymeg elég fiatalok lehettek, ha még az ősökkel megy nyaralni...
2008. aug. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

utolsó előtti válaszolónak: tudod itt azon van a lényeg, hogy a fiú keresse a lányt, és nem a lny fut a fiú után, hanem fordítva ;)

utolsó válaszolónak: 17évesek vagyunk.. szóval fiatalok :) nekem még egy smsre ont lenne pénzem, de arra várok, hogy ő keressen, és ne én őt, tudom kapcsolat és mindkét félnek kell tenni, de a fiúnak kell keresni a lányt, ha elmegy nyaralni :)

2008. aug. 10. 00:51
 8/8 A kérdező kommentje:
még mindig nem keresett,pedig lenne rá sok lehetőség (net kávézó, telefon fülek,képeslaő, levél), nem? nem értem.... nem értem ilyenkor miért nem keres :(
2008. aug. 11. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!