Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm legjobb barátnőjénél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm legjobb barátnőjénél van esély?

Figyelt kérdés

A barátnőm legjobb barátnője tetszik nekem külsőleg és belsőleg is (sokat gondoltam arra is hogy milyen jó lehetne megcsókolni vagy ágyban lenni vele). Nagyon jo barátságban vagyok én is vele. Ha meglátom egyszerűen elmegy az élettől is a kedvem (de tényleg mintha egy ember elveszítené a családját és nem lenne utánna semmi az életével). Tudom hogy nem kaphatnám meg akkor sem ha nem járnék senkivel ugyanis már tudom személyesen tőle azt hogy nem vagyok az esete. Viszont többször is mondta már hogy helyes vagyok. Ezt most csak kedvességből mondhatta? Mert úgy írja hogy helyes vagyok, de nem az esete. Ez mégis mit jelenthet vagy hogy is van ez? Azért sem haragudna rám ha tegyük fel olyat írnék neki hogy lefeküdnék vele. Nem haragudna meg érte tudom csak viccként kezelné. Sokszor bókoltam neki és nem is reagál rá, de nem is haragszik érte. Magyarul élvezi azt hogy foglalkozom vele (megvédem őt, segítek neki, kedveskedem stb.) de valójában meg le sem szar engem? 19 évesek vagyunk mind ketten és kíváncsi vagyok mások véleményére ezzel kapcsolatban. Nem volt még egy barátja sem ez talán még érdekes szempont lehet.

Nekem meg már csak azért is tetszhet mert tudom hogy nincs esélyem nála?



2017. dec. 26. 16:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ha ugyanolyan sötét lenne a lelkivilága,mint neked,akkor biztos volna.Szánalmas kis p..cs vagy különben.
2017. dec. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

"És ismerjük a férfiakat nem kell senkinek sem tagadnia, ha meglát egy jó nőt egyből az jut eszébe szóval..."

Hát nem vagyok férfi de a férfiak nevében kikérem nekik, hogy egy normális férfi, nem kisfiú! férfi, tud uralkodni az ösztönein, és nem minden lányra rántanak rá. Eléggé eldeformált lehetsz, vagy csak én vagyok a hülye, ugyanis az én barátomnak még az eszébe sem jutna a megcsalás FOGALMA SE, és attól, hogy meglát egy szép nőt és ránéz, nem azon gondolkodik, hogy hmm vajon hogyan szerezze meg vagy éppenséggel, hogyan dugja meg, hanem csak szimplán megnézi, én is meg szoktam nézni a jóképű pasikat. De a te férfiakról tartott személyes "elképzelésed" és a valóság között ég és föld külömbség. Te szimplán hülye vagy gyermekem. /L/

2017. dec. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Utolso: korod nincs? :D es ugy latom nem adsz igazan jo valaszokat vagyis hasznosakat :) ezzel en sem tudok kezdeni semmit :D es en nem arrol beszeltem hogy meglatok egy jo not es lefekudnek vele egybol, de te tudod :) es a lelki vilagomrol csak annyit hogy erzekeny vagyok es nem csaltam meg a baratnomet egyszer sem :) es ha ott lenne az alkalom akkor sem tennem mert nem engedne a becsuletem. A tettek szamitanak nem pesig a szavak! Ha a legjobb baratnoje barmit mondana nem mennek bele mert nem tudnam megtenni. Ez csak szimpla kivancsisagbol irtam. Ja es gondolom nem hiaba vagyok mar vele 4 eve egyutt :).
2017. dec. 28. 00:40
 14/17 anonim ***** válasza:

"es ha ott lenne az alkalom akkor sem tennem mert nem engedne a becsuletem. A tettek szamitanak nem pesig a szavak!"


A becsületet elég könnyen elfelejtik az emberek..nálad is a fantáziát már csak egy lépés választja el a megvalósítástól.Nem is hinnéd, milyen könnyű ez az egy lépés..neked van hajlamod erre(lásd, már fantáziálgatsz, és lesz idő, amikor már ennyivel nem éred be).A szavakból könnyen lesznek tettek kérdező, főleg ha elborít az újdonság izgalma.

4 év?Ugyan már! :D 1-2 év aztán megnézheted magad.

Ezt a választ is értékelheted nem hasznosnak, de láttam én már karón varjút.És nemcsak 10-t....jóval többet.

2017. dec. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ja, és te nem is csak fantáziálgatsz, hanem már az esélyeket kérdezgeted kérdező. :D :D
2017. dec. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
De csak kivancsisagbol :D Mert nem adott valaszt. Normalisat. Ha megadna a valaszt nem lenne tobb problema. Ezert kerdeztelek titeket. Mert engem az zavar hogy ugy nez ram mint ahogy, aztan ha kerdezek tole valamit ugy valaszol mintha utalna. Szoval nem ertem. Es el lehet hinni hogy nem tennek semmit. A fantazialkodas csak egy dolog. Erre csak annyit mondok hogy masnal mar megtehettem volna, de nem tettem. Szoval engem ez ugyben csak a kivancsisag hajt hogy vajon mit is akarhat vagy egyaltalan miert is csinalja ezt? Ha meglenne nala az eselyem sem kezdenek ki vele, de legalabb tudnam.
2017. dec. 29. 10:50
 17/17 anonim ***** válasza:

És miért érdekel ennyire az, hogy lenne-e esélyed nála?Önbizalomnövelés céljából?Önbizalmat nem így kell(ene) növelni kérdező!A kíváncsiságod már túlment a normális határon.Akinek van barátnője és őszintén szereti, az aztán sza..rik arra, hogy másnál mennyi esélye lehetne.Engem tuti nem érdekelne.Nem attól érezném többnek magam, hogy a szomszéd Józsikának, Bélának meg a többinek mennyire tetszenék.

Valld be, ne nekem, hanem magadnak, hogy simán meghúznád, ha széttenné neked.Nézz szembe önmagaddal, hidd el sok mindenre rájönnél..

2017. dec. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!