Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miattam vesztek össze, örökre!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miattam vesztek össze, örökre! Most mit csináljak? Hosszú, és bonyolult, de olvassátok el!

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok. 2,5 éve volt, kb, amikor kinéztem egy fiút a suliban.(R) Fél év volt, amíg eljutottunk addig, hogy dumáltunk. Felvett valaki msn-re,(G) és kérdezte, hogy ismerem-e R-t. Mondtam hogy ismerni nem ismerem, csak látásból. Aztán mondta hogy ő mondta neki, hogy vegyen fel engem msn-re, mert neki még nincsen, és majd ha lesz sajátja, felvesz. Addig ott tudunk dumálni.Párszor beszéltünk G msn-jén, aztán csinált megának sajátot, csak szinte soha nem járt fel.Viszont a haverja majdnem minden nap rámírt, és totál belém esett..Amikor kérdezte, hogy lehet-e köztünk valami, mondtam neki, hogy azt nem hiszem, hiszen mi csak a R miatt beszéltünk, és én tőle szeretnék, szerettem volna valamit, nem tehetek róla, hogy szegény belém esett. Aztán egy szép napon,az pontosan nem rég volt 2 éve, odajött hozzám R suliba, és kérdezte, hogy nincs-e kedvem kimenni aznap este egy szülinapi buliba, vele. Hát ezt vissza nem utasíthattam, úgyhogy megadtam neki a számomat, hogy majd hívjon fel egyeztetni.Így is lett, kimentem este fele,kijött elém a buszmegállóba. Átmentünk egy közeli kis tóhoz, már ott voltak páran. Aztán megjelent G, és kiderült, hogy éppen neki van a születésnapja. Felköszöntöttem, aztán az este hátralévő idejét R-el töltöttem:) Nagyon jól elvoltunk, bár nem volt valami jó idő. G már kissé berúgott olyan hajnali 2 körül, és minden áron szerelmet akart nekem vallani, meg le akart beszélni R-ről, ezért inkább elmentünk R-rel hozzájuk, otthagyva G-t. Másnap délelőtt valamikor hazamentem, aztán rá következő nap suliban találkoztam mind a kettővel. R,(akivel ugyan nem jöttünk össze, de még mindig nagyon odáig voltam érte meg vissza)odajött hozzám, és mondta, hogy összeveszett vele G, miattam. Beszéltem vele este neten, írtam neki hogy nem jöttem össze R-el, és hogy miattam nem kell összeveszniük. Aztán írta, hogy neki ez nagyon rosszul esett. De neki senki nem mondta hogy szeressen belém, hiszen ő végig tudta, hogy nekem R kell!! Utána hosszú ideig nem beszéltem vele. Suliban megismerkedtem R révén A-val,(1 éve kb) vele is nagyon jóba lettem.(R-rel azóta csak barátok vagyunk, de most is nagyon jók:) ) Randiztam A-val, (ők mind a hárman egy faluban laknak) és összejöttünk. A kapcsolatunk nem tartott maximum 1,5 hónapig. Aztán újra megjelent az életemben G, a szakítás után pár nappal, és elhordott mindennek msn-en, hogy nekem mind1 ki, csak ő nem kell. De teljesen belém van zúgva. Ennek is már jó pár hónapja, azóta volt egy két lehordása msn-en, amikor éppen olyat tettem, ami nem tetszett(pl A-val vagy R-rel találkoztam, buliztam, éjszakáztam).És még mindig írogat hogy neki csak én kellek meg stb. És miattam A val is összeveszett. Iszonyatos bűntudatom van azóta, hogy ez mind miattam. A fiúk azt mondták ne törődjek vele, de ha mindig a fejemhez vágja, nehéz! Szerintetek mit csináljak?? Előre is köszi!
2010. jún. 3. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez a srác hülyesége, nem a tiéd, ne legyen miatta bűntudatod...azért mert valaki belédszeret, nem vagy köteles viszonozni és önmegtartóztató életet sem folytatni...és sztem ezzel tisztában van a másik két srác is, biztosan nem haragszanak rád...ez az egész csupán "G"-t minősíti
2010. jún. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vársz néhány napot, és már vége is az öriharinak.
2010. jún. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát ez az, hogy ő tehet róla igazából, mégis engem hibáztat, és nekem van bűntudatom!:(

Az öriharinak nem hiszem hogy vége lesz bármikor is, hiszem már majdnem 2 éve tart! Már az egyik oldalon!

Köszönöm a válaszokat!

2010. jún. 3. 17:27
 4/5 anonim válasza:
Érdekes tőrtánet,de te mit tegyél ha neked nem tetszik"G"nem csak körültötte forog a világ:Miattam is veszett össze két fiu,nekem is büntudatom volt,de már szakitottunk azzal a sráccal és minden rendben van!SZORITOK HOGY JÖJJENEK RENDBE A DOLGOK!!!!!!
2010. jún. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
17:56 Ja és ne legyen büntudatod!!!!!!!
2010. jún. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!