Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előre szòlok, hogy hosszú lesz. Hasonlò kérdéseket találtam, de nem voltak számomra túl hasznosak. Tanácsok, hogy mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Adott volt egy 3 éves kapcsolat. Csodàlatos volt minden túlzàs nélkül. Tavasszal nagyon eltàvolodtunk egymàstòl. Júniusban szakítottunk. Júliusban összejöttem màssal.(túl hirtelen) Sosem volt részem ilyen jò szeretkezésben mint vele... A volt pàrommal egy a baràti körünk és egy lakàsban élünk. Ettől függetlenül kevés időt töltök vele, mert külön beosztású a munkaidőnk és a lehető legritkàbban megyek haza. Szòval kerülöm. Nemsokàra sikerül szét költöznünk. Egyszerüen nem tudtam ki teljesedni az új kapcsolatban pedig nagyon szerettem volna. Úgyhogy véget vetettem neki. Nem akarok senkinek sem fàjdalmat okozni. A volt pàrom sokszor kért, hogy pròbàljuk meg újra. Tisztelem, szeretem(szeretetből) és megjegyezném 10 éve legjobb baràtok vagyunk. Szòval bele mentem, hogy adjunk új esélyt a kapcsolatunknak. Addig nincs is baj, hogy együtt vagyunk. Sütünk, főzünk, filmezünk és sokat beszélgetünk, de amikor meg akar csòkolni vagy több én hàrítok. Ez màr a többedik alkalom. Kétszer lefeküdtünk, de úgy érzem magamra erőltettem. Meg akarom menteni és pròbàlkozom, de folyton elbukok. Ő a lelkitàrsam mindig szàmíthatunk egymàsra. Ugyanolyanok vagyunk, de nem megy a szexuàlis rész. Amikor vele vagyok mintha aszexuàlis lennèk. A szenvedélyt csak a màsik férfival tudom elképzelni. Senki màssal. Ő megértette, hogy elsiettem és nem erőlteti. Ha úgy gondolom a jövőben ràjövök vele akarok lenni akkor keressem meg. De én megakarom menteni a kapcsolatot màrmint a 3 évest. Szerintetek pròbàlkozzak? Idővel jobb lesz? Mit tegyek?:( Bocsànat ha kissé kusza lett. 24L
2017. dec. 28. 19:33
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Eld ki magad rendesen, ha mar 10-20 uj pasi is felprobalt akkor menni fog barkivel.
2017. dec. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem vele már inkább baráti a kapcsolat. Nem úgy tekintesz rá mint férfira.

Mint én exemre. Jóban vagyunk, de egy csókot sem tudok vele elképzelni, nem vágyom rá. Semmi testi vonzalom.

Nem tudom ez változtatható-e, de lehet, hogy jobban járnátok ha nem erőltetnétek.

2017. dec. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Első màr megbocsàss, de összesen 3 kapcsolatom volt. Szakítàsunk utàn volt a 3. Nem szexelek össze-vissza senkivel sem.
2017. dec. 28. 19:44
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem szabad erőltetni. Átéltem. Elmúlt a láng, nincs meg a vonzalom. Ez nem párkapcsolat, hanem baráti, emberi szeretet és tisztelet, de hiányzik belőle a VÁGY, tehát nem szerelem.

Ez nem tud megváltozni. Én emiatt váltam el 4 év vergődés után. Nő vagyok.

2017. dec. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

24 évesen miért akarsz olyan kapcsolatot megmenteni, amiben már nincs testi vágy?

Hülyeség.

De a másikat sem kell piedesztálra emelni. 3 kapcsolatból nem nagy dolog összehozni egy maszatolástól jobb szexet, amire gondolom még rájátszott az is, hogy a kihűlőfélben levő kapcsolatban valószínűleg már erősen hanyatlott az újdonság izgalma.

2017. dec. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom mindennek kell adni még egy esélyt. Szerintem az a normàlis ha megpròbàlunk megmenteni egy kapcsolatot. :| Nem nevezném maszatolàsnak azért, mert nem volt sok kapcsolatom. Viszont köszönöm a vàlaszod és a többiekét is!
2017. dec. 28. 21:20
 7/10 anonim ***** válasza:

A kapcsolatokat nem megmenteni, hanem ápolni kell.

Ha már meg kell menteni, akkor az már rég rossz, de ez a te esetedben még csak nem is áll, mert nálatok már nincs kapcsolat amit meg lehetne menteni.

Szétmentek, újra összejöttök, ez kb. egy millióból működőképes.

De persze azt teszel amit akarsz, na minden jót...

2017. dec. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Járhat még egy esély, de megmenteni akkor érdemes egy kapcsolatot, ha mindketten akarják. Úgy, hogy igazából már ki van hűlve a dolog, és nincs meg mindkét fél részéről meg a vágy a másik iránt, úgy semmi értelme. Ha a részedről már nincs szerelem, vonzalom feléje, kb. csak barátként szereted, akkor minek erőltetni? El kell engedni. Ő is találni fog mást akivel újra kezdheti.
2017. dec. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Tudom és igaz. Mégis rossz, hogy szeretni akarom ùgy mint rég és nem megy. Pedig pròbàlom. Szòval nem kacsintgatok ki és mindent meg teszek. Fura, hogy szeretni akarom és nem megy...annyira egy hülye helyzet :|
2017. dec. 28. 23:41
 10/10 anonim ***** válasza:

4-es vagyok. Abba gondolj bele, hogy nekem ez 8 éves kapcsolat volt, már a férjem volt, két közös gyerekkel, és négy évig próbáltam mindenhogy felszítani azt a tüzet, és nem ment. És nem, és nem ment.

(Én aztán, mikor megismertem néhány új embert,rájöttem, hogy nekem miért nem ment: számomra nem volt intellektuálisan már kihívás vele lenni, nem éreztem őt elég okosnak, szellemi partnernek ahhoz, hogy meg legyen ez a wow. Nem haladt velem az úton, hanem beszűkült, leállt, nem voltak új impulzusai, nem inspirált többé, és nekem EZÉRT szűnt meg a szexuális vonzalmam felé. De én én vagyok, és én ilyen alkat vagyok, van, akit az izmok indítanak be, engem a jó, eredeti gondolatokat tartalmazó, mély, értelmes eszmecserék.)

2017. dec. 29. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!