Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most tudtam meg hogy "rejteget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tudtam meg hogy "rejteget" a barátnőm a munkatársnői elöl! Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

A munkatársnői a barátnői is egyben, munkában barátkozik, azon kívül nincsenek is barátnői.

Gyakran hívják születésnapra, mennek a céges bulikra, síelni, ide-oda. Engem nem is nagyon mutat be nekik, egyszer-kétszer fordult elő hogy teljesen véletlenül összefutottam velük. Ma letámadott váratlanul egy idegen csaj, mint kiderül a munkatársnője, hogy nekem mi bajom van velük, mit képzelek magamról, többnek hiszem magam náluk? Ugyanis állítólag ők már évek óta hívnak engem is a barátnőmmel együtt minden rendezvényre. Közös vacsorákra, szülinapokra, céges bulikra, stb.

Mondtam a csajnak hogy én ezekről nem tudok, kérdezze a páromat, aztán jó hangulatban váltottunk pár mondatot. Ő eddig mindig azt mondta nekem hogy ezeken az eseményeken csak a munkatársak vannak jelen, a céges bulikra meg külsősök nem mehetnek be. A közös síeléseket, balatonozásokat meg csajbulinak írta le. Közben meg kiderült hogy a többi csaj férje-pasija is ott szokott ezeken lenni, csak én nem!

Most nincs itthon a barátnőm 31.-ig de kicsit kérdezősködtem. Annyit hallottam vissza, hogy a csaj aki számonkért azt mondta egy közös ismerősnek hogy milyen helyes, jópasi vagyok, nem is gondolta, azt hitte valami nagy gáz van velem külsőleg vagy bunkó vagyok hogy rejtegetni kell engem.


Beszélek majd a párommal, de elképzelni se tudom mi lehetett az oka ennek! Ráadásul 4 évig! Szerintetek mi lehet a racionális magyarázat?


2017. dec. 28. 20:22
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Lehet, hogy pont az, hogy el akar dugni a pincébe, nehogy valamelyik munkatársnője rád mozduljon.

De az is lehet, hogy szimplán megtartja magának a privát életét.

2017. dec. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

" a csaj aki számonkért azt mondta egy közös ismerősnek hogy milyen helyes, jópasi vagyok,"

Na ezért. Fél, hogy kikezdenek veled és megcsalod őt. Ennyire nem lehetsz sötét

2017. dec. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Gondolom, a barátnőd ismeri már jól azokat a csajokat és oka van annak, hogy a magánéletét elzárja előlük.
2017. dec. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Vagy azért, mert mint írod, a munkatársnőin kívül nincs baráti társasága. Lehet hogy azért nem vitt soha magával, mert ennyi "külön programot" szeretne ő is. Persze, ez nem a legjobb megoldás, hogy eltitkol téged, el is mondhatta volna hogy "nézd szivem, nem szeretném ha jönnél ezekre, mert szeretnék önálló programokat is, és mással nem tudok ilyeneket, csak velük" vagy valami hasonló, szóval megbeszéli veled. De ez így nagyon csúnya húzás volt, pláne hogy 4 éve ezt csinálja.
2017. dec. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%

Sok oka lehet, de lehet hogy egyszerűen csak nem akarja, hogy beleszóljanak a magánéletébe. Mások eléggé tönkre tudnak tenni egy kapcsolatot. Az is lehet, h fél, hogy rádmozdulnak a munkatársak. De az is lehet h szégyell (bár ezt nem.hiszem).

A lényeg, h nyugodtan beszélj vele erről, ne kezd egyből vádolni.

2017. dec. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
Fél a destruktív kritikáktól. Ha valóban jó pasi vagy, akkor nem bízik benned, de elsősorban önmagában.....
2017. dec. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gáz.
2017. dec. 29. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Rólad hazudik nekik, neked meg róluk. Komoly egy nő lehet, ha jól értem, már elmúlt 12 éves.

Kérdezd meg től, hogy ez mire való, és barátkozz a többi nővel.

2017. dec. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 omba ***** válasza:
100%
Én nem viselném el senkitől, hogy rosszindulatú hazugságokat terjesszen rólam. Volt már rá példa, de a kedvesemtől ilyen ki nem telne, az fix.
2017. dec. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!