Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért menekül el a probléma elől?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért menekül el a probléma elől?

Figyelt kérdés
Már több mint 1 éve vagyok együtt a párommal, ő dolgozik, én sulizok. Amikor probléma vetődik fel nálam a kapcsolatunk terén (kisebb féltékenység, megbántás...stb.) és ha ezt megemlítem neki, hogy pl. ez most sértő, vagy hogy pl. miért nem áll ki mellettem egy adott helyzetben akkor elköszön, ír egy indokot és másnap mimtha mi sem történt volna. Persze személyesen tereli a szót vagy kifiguráz, néha (nagyon ritkán) kiabál velem. Miért van ez? Miért baj ha kimondom, hogy fáj amit mond vagy tesz? Nem lehet megbeszélni vele semmit, a sikereimnek már nem örül de szakítani nem szeretnénk. Mit tegyek, hogy jobb legyen és szóra bírjam?

2017. szept. 12. 22:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Nevelj fel egy gyereket. Mert látszólag ő az. Vagy szokj hozzá, hogy semmit se lehet vele megbeszélni, és mindent magadba fojthatsz, ha kapcsolatról van szó. Állj ki magadért, mert ő nem fog :)
2017. szept. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
16%

Pasik nem bírják az ilyesmi cirkuszokat. Ne várj tőle megértést nem tudnak ezzel mit kezdeni. Én pl soha nem említettem neki hogy ez vagy az rosszul esett tőle.

Szokj le erről. Enélkül is működik egy kapcsolat, sőt, jól.

2017. szept. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ha egy kapcsolatban valamelyik félnél fáz van azt jobb megbeszélni, én úgy tudom. De az én párom inkább elmenekül.
2017. szept. 12. 22:28
 4/9 A kérdező kommentje:
Gáz*
2017. szept. 12. 22:28
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez az ő probléma megoldó technikája. Ebből vagy kineveled, mint egy gyereket, vagy beletörődsz. Én speciel otthagynám.
2017. szept. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ő ilyen.

Valószínűleg nem fog változni, hiszen nem is akar.

Részvétem, mert tudom, hogy ez mennyire idegtépő tud lenni.


21/L

2017. szept. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Valószínű, ami neked probléma, számára egyáltalán nem az.
2017. szept. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ha otthagynám akkor nem venné komolyan. Nagyon elkényelmesedett a kapcsolatunkban és azt se tudom mit kezdjek most. Itt van a suli is a nyakamon és személyesen mostmár igen ritkán tudunk beszélni.

Akkoris csak én megyek át hozzá... :/

2017. szept. 13. 07:14
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez az egyetlen indokod, hogy meg vele vagy? Hogy a szakitast nem venne komolyan? En a helyedben atertekelnem azt a kapcsolatot...
2017. szept. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!