Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megütött a haverom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megütött a haverom, hogy titkoljam el a továbbiakban ezt a barátom elől?

Figyelt kérdés

Volt egy verekedésem sajnos méghozzà a haverommal akivel összevesztünk, mert beleakart rondítani a kapcsolatunkba, megakart csókolni amikor beszéltünk. Én pedig meglöktem a melkasánál fogva, kirobbant a veszekedés és elkezdett üvöltözni velem, aztán belmarkolt a ruhám ujjába és maga felé rántott erre rátapostam a lábára és meglöktem ismét aztán kaptam egy akkora pofont,hogy felrepedt a szàm vagyis megharaptam véletlen ezért elég csúnyàn vérezni kezdett. 😞Levettem a kardigànomat és abba töröltem a vért. A haverom bocsánatot kért, de ezt nem tudom neki elnézni, megütött!! Nem régóta a haverom talán 4 hónapja és főként a zene suli után szoktam találkozni vele együtt tekertünk haza és így ismertem meg. A fontos dologra térek. Este értem haza és gyorsan elmentem fürödni,új ruhát vettem fel vagyis pizsit aztán kidobtam a kardigánomat, mert nem mertem a szennyesbe rakni, de a kuka aljára pedig úgy raktam be,hogy egy kék zacskóba gyűrtem. A számon viszont làtszódott az a seb és a barátom reggel jött is haza a munkából.

Megkérdezte,hogy ez mi? Mitörtént?"Véletlen evés közben megharaptam a számat" ezt simán bevette. Viszont a kukában mégiscsak feltűnő volt az a zacskós kardigán és rögtön kiszedte, nem túrkált a kukában, dobta ki a vajas dobozt és akkor vette észre. Ciki volt, de nem mertem semmit mondani. Ledöbbent nagyon, azonnal bombázott a kérdéseivel, horrorisztikusnak találta az egészet, kérdezte,hogy mit titkolok, valami baj van? Furcsa vagyok, mit nem mondok el? Megijedt láttam rajta, és nem akar leszàllni a témàról. Ezen veszekedik velem, azt mondta nem bízik bennem.😞 nem merem neki megmondani,hogy mi történt, mert tudom,hogy bàntanà a volt haveromat és nem akarom,hogy baja essen a pàromnak. Szégyellem is a verekedést, mert mindenki megdöbbenne,hogy jé ilyen hogy történhetett? 😞 nem verekedős a baràtom, de kitudja erre hogy reagálna? Félek,hogy elveszíti a türelmét ha megmondom mi történt. 😖 A baràtnőmnek meséltem csak el, akinek leesett az àlla és kiborult ő is. A haverommal nem találkoztam azóta,jobban mondva kerül és ő maga tiltott le facen is. Nem akarom ezt elmondani a baràtomnak, nagyon bánt ami történt és félek,hogy akár elveszíthetem,ha megtudja,hogy én is vissza ütöttem, hogy verekedtem. 😞 ilyen még sosem történt velem, ez a haverom nagyon idegbeteg volt. Úgy kezelt mintha lenne köztünk valami, nem akarok ezentúl senkit, senkivel se akarok baràtkozni, csak a páromat akarom de ezt nem tudhatja meg 😞 ne parázzak?a szerelememet hogy nyugtassam meg?en csak 20 vagyok a baratom meg 27. 😞 tudom,hogy ez ciki es nem vagyok oszinte de nem merem megmondani az igazat neki. Normális vàlaszokat remélem kapok,köszi a tanàcsokat előre is lányok fiúk. 😞


2017. jún. 5. 23:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%
Szia! Mindenképp mondd el a barátodnak! Egy ilyenért amúgy simán mehetne egy feljelentés is, csak úgy mondom!
2017. jún. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
86%

Olyan 15-16-ra tippeltem a korod. Retardált vagy?

Szegény srác, jobbat érdemel nálad.

2017. jún. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
9%
legalább a farkával kellett volna felképelnie téged a haverodnak XD
2017. jún. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Àh nem!nem akarok feljelentést a baràtom lehet még elrángatna oda is utána😞én csak elakarom ezt felejteni.nekem ez nagyon ciki és rossz,hogy füllentenem,hazudnom kell a barátomnak.nekem az a verekedés nagyon sok volt, nagyon izgultam a lebukástól aztán màr nem is érdekelt semmi, csak nem akartam beszélni erröl, de baràtomat valahogy megkéne nyugtatni😞amugy szerintem kutakodott utánam, mert a laptopom levolt merülve én pedig nem használtam és magától nem merül le, de nem találhatott semmit, nincs titkolni valóm..csak ez.
2017. jún. 6. 00:00
 5/22 A kérdező kommentje:
oké, értem. 😞
2017. jún. 6. 00:00
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
De ezt minek titkolni? Nekem anno elmesélt ilyet a barátnőm, ott csak simán megütötte egyszer a hülyegyerek. Balhét nem akartam, megegyeztünk hogy amennyire tudja kerüli a srácot (közös munkahely, bár eléggé nagy) - viszont ha bármi olyat csinál ezután a gyerek, akkor már én magam fogom megütni, de az nagyon fájni fog neki.
2017. jún. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Azert kell titkolni, mert a kerdezo tudja hogy a baratja szetverne a kis baratjat, es nem akarja, hogy baja essek.

Ugye kerdezo, ezek utan eszedben sincs tartani vele a kapcsolatot, ugye??

2017. jún. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mond el neki, főleg ha tudja hogy valami komolyabb dolgot titkolsz előle és ebből vita van. Nem hiszem hogy rád mérges lenne amiért összevesztél a haveroddal, jogos volt hogy meglökted miután meg akart csókolni, holott gondolom tudta hogy van valakid. Az viszont biztos hogy a srácra mérges lesz. Beszéld meg vele hogy nem akarod, hogy utána menjen és balhé legyen ebből, mert még a végen őt csukják le ha megveri a volt haverod. Mond el neki, hogy te inkább el akarod ezt felejteni. Ilyet felesleges eltitkolni a barátod elől, ha van egy kis esze biztos össze tudja rakni hogy a véres kardigánnak és a felrepedt szádnak köze van egymáshoz. Ezek után meg persze hogy aggódik, főleg ha nem mondasz semmit csak ragaszkodsz a hazugságodhoz. Nem jó ötlet ilyen titkot őrizni egy kapcsolatban :/ Szedd össze magad és mond el neki az igazat
2017. jún. 6. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Ezt el kell mondani, a haverságot pedig megszakítani. A titkolózás tönkreteszi a kapcsolatodat.


Egy pár hónapos ismeretségben pedig ez nem megbocsátható viselkedés. A "haver" ha megbánta, legyen okosabb a következő barátságaiban.

2017. jún. 6. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%
Szóval hülyítetted a suttyó haverodat, aki a.) ezért lekevert egyet és b.) szégyelled beismerni a barátodnak hogy verekedésig hülyítetted, mert esetleg elhagyna amiért szórakoztál a háta mögött.
2017. jún. 6. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!