Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik nem találnak társat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik nem találnak társat maguknak, pedig a visszajelzések alapján nincs baj a külsejükkel azok mit gondolnak miért van ez?

Figyelt kérdés
2017. dec. 30. 13:03
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
0%
Nekem mkndkg mindenki azt mondta, hogy csinos az arcom, meg okos vagyok, meg humoros, de tudom, hogy a férfiak azért nen vesznek észre, mert túlsúlyos vagyok
2017. dec. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
43%

Bár az ismerőseim szerint nincs gond a külsőmmel, mégis azt kell gondolnom, hogy van. Legalábbis hiányzik a fotó-génem.


Ugyanis ha online próbálok ismerkedni, akkor a fotó csere után gyorsan leépítésre kerülök, hiába ment addig jól a csevegés. Ha nem a külső lenne a probléma, akkor nem élvezte volna addig a beszélgetést.


Szóval attól, hogy nem mondják a szemedbe, hogy a külsőddel van a gond, logikai úton még rá lehet jönni, hogy mégis azzal van.

2017. dec. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
60%

hát ez a baj amúgy az online témával. Őszinte leszek: közepes férfi vagyok, semmi extra, nem vagy bányarém, de jóképű sem.


Viszont online, egy-két kép alapján jó ha ötven nőből egyre azt mondanám, hogy na, tetszik, gyerünk, csináljuk, találkozzunk CSAK azért, ahogy a képeken festesz.


Élőben teljesen más. Beszélgetek vele 1-2 órát és meglátom benne a szépet (ha az az 1-2 óra dumcsizás úgy alakult persze).


Gondolom a nők is így lehetnek vele. NAGYON jól kell kinézni ahhoz, hogy az elég legyen. Akár férfi vagy, akár nő.


(illetve lehet, hogy csak én vagyok olyan, hogy nem egy lukat keresek és nem repülök rá mindenre, ami nőnemű, de ez esetben akkor férfiként kell nagyon jól kinézned és ezt valahol meg is értem)

2017. dec. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Jó kérdés. Udvarolnak,de jóval idősebbek. Az pedig nekem nem fér bele.

Talán azoknak akik rám írtak mindegy, csak fiatal legyen. 😀

2017. dec. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
42%

Tudom, a család véleménye nem számít, mert elfogultak, de szerintük jóképű vagyok. Bár kaptam visszajelzést idegenektől is, hogy helyes vagyok, jól nézek ki, de még így sem gondolnám magam annak, inkább csak átlagosnak. Az tuti, hogy nem vagyok csúnya, és nálam csúnyább férfiaknak is csinos barátnőjük szokott lenni, szóval a külsőmmel nem lehet olyan nagy probléma, bár igaz, hogy van néhány testi hibám, ami taszító lehet a nők számára.

Nekem a belsőmmel van úm. "probléma". Azért írtam problémának, mert szerintem nem az. Attól nem lesz probléma valami, hogy különbözik a megszokottól és kilóg a sorból. Szóval nem is problémának mondanám a milyenségem, inkább csak másmilyennek. Túlságosan másmilyen a megszokottól, ez pedig szinte senkinek se tetszik. Ismerkedtem egy tök elfogadó, kedves lánnyal, de egy idő után még őt is eltaszítottam magamtól, és végül nem kellettem neki...

2017. dec. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Milyen idős vagy #4 ?
2017. dec. 30. 13:20
 7/24 anonim ***** válasza:

28. Annyira nem fiatal. De az 40-50-es korosztály keres.

Amúgy direktben nem ismerkedem. Facebookon írtak rám. Munkahelyről pl, vagy épp a buszon látott.

De nekem Max 5 év ami belefér.

2017. dec. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Mennyire hátrány az szerintetek, ha valaki fiatalabbnak néz ki mint amennyi valójában ?
2017. dec. 30. 13:31
 9/24 anonim ***** válasza:
42%

Önbizalomhiány, alacsony önértékelés, kedvesség, "sztárság" hiánya, puritánság (csak a lényeg, olyan, és annyi ami kell, többi mehet befektetésbe).

30/F

2017. dec. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Nem hiszem, hogy ez probléma. Attól függ hány éves vagy.

2017. dec. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!