Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi alkalom kell ahhoz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi alkalom kell ahhoz, hogy egy férfi azt mondja, hogy nem jó a szex a nővel?

Figyelt kérdés
Tehát ha például az első alkalom nem volt olyan jó, akkor elkönyveli, hogy azzal a nővel nem jó a szex, vagy ad mèg időt kiforrni, hátha működik? Ezesetben hàny próbàlkozás utàn jelentheti ki biztosra valaki, hogy márpedig náluk nem működik ez a dolog? Nyilván nem egyèjszakás kalandra gondolok, hanem alakuló kapcsolatra. (Aspergeres nő vagyok, nem értek igazàn az ilyen jellegű interakciókhoz, ezért kérdezem)

2017. dec. 30. 13:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
10%
Max 2
2017. dec. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
10%

Ha második alkalommal sem működik igazán a dolog akkor már lehet sejteni,hogy akkora nagy változás nem várható.


Ha két ember vágyik egymás ölelésére lehet az első alkalom suta, kevésbé jól sikerült, akkor is a vágy az megmarad. Ha már a következőt se érzik kellemesnek, jónak, elvárásuknak megfelelőnek...annál már kiderül,hogy vélhetőleg szex terén nem lesz tökéletes a kapcsolat.


A kapcsolatok többségében nincs szükség összeszokásra, arra viszont igen,hogy megtudjuk mi az amivel a másiknak örömet szerezhetünk. De a vágynak meg kell lenni a másik irányába már az első alkalomnál is.

2017. dec. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
29%
változó. Nálami tizen, huszon alkalom. Nők általában 1-2 alkalomnál eldöntik.
2017. dec. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%

Ez azért sok minden függvénye. Attól függ mitől nem jó, lehet olyantól, ami majd kiforr, akkor nyilván nem írja le az ember olyan hamar, de lehet olyantól is, amin már az első alakalom után látszik, hogy nem lesz oké soha.


Nőknek amúgy elég nehéz elrontani a szexet, de azért egyeseknek sikerül.

2017. dec. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
19%

"Nem csak egy éjszakára kellesz. Ha jó vagy, akkor mehetünk többre, mert élveztem, ha nem vagy jó, akkor adok még egy-két esélyt, hogy bebizonyítsd az ellenkezőjét" egy kis nézet, tőlem.


Fogalmam sincs, egyszer voltam iszonyú rosszal, lefeküdt és "csinálj amit akarsz" - hazamentem.

2017. dec. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
26%

Ha nem vagy ronda, akkor hanyatt fekszel és ennyi a feladatod, 3-ból 3 partnernek ez volt a teljes repertoárja, de a haveroktól is ezt hallom, illetve néha napján hallani, hogy 1-1 kutyapózt is felvettek a hölgyek és ebben ki is merült a szerepvállalásuk.


Franciát elvárják, de persze nem viszonozzák, de lehet csak én fogom ki a lusta nőket :)

2017. dec. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%

Emberre válogatja s neki mennyire fontos a másik ember.

Senki nem lesz légtornász 1-2 fellépéstől, de sokan beérik egy "szabadrúgással", amit meccsnek neveznek:D

2017. dec. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%
Jó kérdés...a tapasztalatom szerint az első messze nem a legjobb ( általában). Én legalább 3-4 szex után merek magamban komoly véleményt kialakítani. A mostani párommal az első kettő közepes volt, utána viszont egyre jobb...sőt nagyon jó.
2017. dec. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
12%

Meglátásom szerint olyan nincs, hogy nem jó a szex a nővel. Habár eddig csak egy nővel szexeltem és amíg nem szakít velem, nem is tervezem máshogy.


Habár a mai napig (megmagyarázhatatlan) traumaként élem meg Aspergeresként, hogy soha nem voltam szűz nővel együtt.

2017. dec. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Van hogy elsőre.
2017. dec. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!