Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még nem találkoztam a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még nem találkoztam a barátom testvérével. Ez mennyire van rendben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már több mint másfél éve együtt vagyok a barátommal, de még kb csak egyszer-kétszer,akkor is csak futólag találkoztam a nővérével, ennél több nem volt, pedig egy városban lakunk. Én javasoltam már a barátomnak hosszabb közös beszélgetést, mozizást, hogy megismerjük egymást, de a barátom mindig valamilyen indokkal kitért előle. Szerintem nem is ő nem akarta a dolgot, hanem a tesó.

Ők nagyon közel állnak egymáshoz, és tisztában vagyok vele, hogy én kb mint egy "betolakodó" lehetek a lány szemében,és ezért nem túlzottan kedvelhet, de akkor is rosszul érzem magam.

Nem kéne a barátomnak csinálnia valamit? Neki javasolni programot,vagy rábeszélni a tesóját a dologra? Vagy ne is hibáztassam őt, mert nem az ő hibája? Vegyem kezembe én a dolgokat?

Egyáltalán...ez mennyire normális?

Köszi szépen a válaszokat!

24/L


2017. okt. 8. 21:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem csak beképzeled a dolgokat.

Hogy gondolhatsz egy ismeretlen személyről ilyen negatív dolgokat?

Inkább a párodtól kérdezd meg nyíltan hogy miért nem akarja hogy megismerd a testvérét.

2017. okt. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
73%
Az nem normális, hogy kitérő válaszokat ad. Az követeld meg, hogy világosan beszéljen. De ha világosan beszélne, akkor utána lehet, hogy te sem akarnál találkozni a nővérrel, ezt erősen vedd figyelembe, mielőtt kikényszerítesz valamit amit utána nagyon megbánsz. A rokonbemutatás a nőknek sokkal fontosabb szokott lenni, mint a férfiaknak, ne magadból indulj ki, mikor mérlegelsz 42f
2017. okt. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!