Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért néz mindig más nőket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néz mindig más nőket?

Figyelt kérdés

A párommal kettő éve vagyunk eggyütt.

Amikor sétálunk az utcán és beszélek hozzá egyszer csak észre veszem hogy nem a szemembe néz hanem az éppen elhaladó nőt stiíröli .

Ez nagyon megalázó és rossz érzés.

Volt amikor monddtam is , hogy ez nekem rosszul esik. Ő erre csak annyit felelt hogy biztos én is megnézek más pasikat. De ha rá is nézek más férfira akkor sem úgy mint ő hogy ágyba kívánom, hanem úgy hogy ő egy hejes pasi.

Ha viszont engem bámulnak meg a férfiak akkor egy darabig tűri azután meg kiakad. Mert nem mellesleg egy dekoratív hosszú hajú kék szemű vékony derekú visznylag nagy kerek formás popsijú közepes cickójú nő vagyok. Nállam mindennapos ,hogy megbámulnak és/ vagy utánnam füttyögnek az utcán.Azt érzem hogy nem értékel emgem .

Miért kacsinnt gatnak félre a férfiak még egy szeretetteljes kapcsolatban is amikor a szex is nagyon jó ( nem csak nekem hanem neki is .) ?



2017. dec. 31. 08:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem jól választottál pasit.
2017. dec. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Oké ha megnézi, de tiszteljen meg annyival,hogy nem feltűnően és legalább ne melletted.
2017. dec. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem a "férdiak" - csak a te nyomi pasid.

A vonatkozó szleng szerint a legjobb nőt is unja valaki -

esetünkben ő téged

2017. dec. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Engem ez azért is visel meg talán jobban minnt a többi embert átlagban,mert amikor a kapcsolatunk elején hó fordulónk volt elvitt vacsorázni és út közben olyanokat mondott, hogy ő emgem mindennél jobban szeret, de megnéz más nőket az utcán és azt gondolja , hogy hú de úgy meg b*szná őket, de hogy utánnuk hozzám jönne vissza mert szeret.

Nem rég is beszéltünk erröl , hog ő ilyeneket mondott nekem és azt mondta ,hogy hülye volt és , hogy ő már eggyáltalán nem így hondolkodik. Szerintetek hazudik ?

2017. dec. 31. 09:20
 5/7 anonim ***** válasza:
A kapcsolat elején ilyet mondott?? Mondom, rossz pasit választottál.
2017. dec. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
😂 Az első ilyen megnyilvánulása után kelett volna kib#szni. Bár... Igazából ő tájékoztatott még az elején arról, hogy mire számíts a kapcsolatotok. Ezek után miért lepődsz még?
2017. dec. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
44%
Már nem azért de vakságot soha nem fog fogadni senki. Minden pasi megnézi a jó csajokat és akkor mi van? A nők elvárják hogy ha vele vannak együtt többet senkire ne csorgassák a nyálukat. Szerintem meg ez a gáz hogy ezen vagy felháborodva. Téged is pontosan ugyan így néznek meg. Az neked nem baj? Te is szép csaj lehetsz más sem tehet róla hogy szép. Ezt nőként írtam.
2017. dec. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!