Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » TINÉDZSER! Ki szoktál vagy ki...

TINÉDZSER! Ki szoktál vagy ki szöktél már valaha otthonról?

Figyelt kérdés

ha igen, akkor lett-e következménye, ha igen akkor mi.:)

én pár óra múlva szököm ki haverokkal beb*szni és megpróbálok reggelre visszatérni, mintha mi sem történt volna : )


aztán, ha lesz következménye ha nem.. megéri:)


16/F


2011. júl. 6. 22:20
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
87%

Jah, szöktem már ki, mikor a részeg apám elől menekültem. Vagy, mikor ez volt az egyetlen módja, hogy ne menjek neki úgy, hogy börtönben végezzem.

Amúgy meg annyi eszed lehetett volna, hogy kitalálsz valamit, miért nem alszol otthon, haverod meg falazna alád, sokkal biztosabb módszer (főleg, ha az őseitek nem ismerik egymást)...

2011. júl. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
68%

Meg hát.:) Felnőttkorodban sem arra fogsz majd emlékezni, hogy "Ó miért szöktem ki és éreztem jól magam a haverokkal, maradtam volna inkább otthon és unatkoztam volna" De azért vigyázz magadra!!:D

Én már szöktem ki többször is. Egyszer le is buktam, és jó hónapig tiltva voltam mindentől de hát istenem...Megérte. :D

2011. júl. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
68%

Azt nem úgy kell. Keríteni kell valakit, aki vészhelyzetben falaz neked, otthon meg azt mondod, hogy hozzá mész estére.


Sosem derül ki. :DD


18L

2011. júl. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
48%
érdemes kiszökni azért,hogy bebassz?megbocsáss,de egy idiota vagy!
2011. júl. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
29%
ma 22:25: megbocsáss de te nem tudsz élni :/
2011. júl. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
72%

Egyszer szöktem ki. Jó sztori volt... szakadt az eső, ráadásul meleg volt, szóval nyitva volt a szüleim ablaka. Mellette a kapu nyikorgó zárral. Nagy óvatosan kinyitottam, erre kijött apukám megnézni, hogy bezárta-e a kaput. És bezárta újra. Én addig a kocsi alatt lapultam. Még egyszer jelzem, szakadt az eső.

Kijutottam, csupa sár voltam, mire leértem, jól néztem ki... aztán maga a buli tul.képp nem volt rossz, de alig pár órát maradhattam, aztán menni kellett haza. Épphogy be tudtam ugrani az ágyba, már nézett is be rám anyukám, hogy alszom-e.


Nekem simán nem érte meg, utána nem is szöktem ki többet. 18 évesen mondtam, hogy akkor most megyek, majd jövök, ennyi. Az a pár év nem oszt, nem szoroz szerintem. Nem éri meg szökdösni. De lehet, hogy ma éjszaka te is rájössz :)

2011. júl. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
62%

tényleg az a legjobb, ha valaki falaz, de szökj ki mindenképpen és érezd jól magad! egyszer élünk, nem?

egyszer szöktem el életemben, ugyanígy berúgtunk haverokkal, reggel meg az udvaron keltem:D

2011. júl. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
32%
De gáz szüleitek vannak :DD
2011. júl. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim válasza:
60%
én 17évesen amsterdamba szöktem ki , tudtam hogy anyám nem engedett volna ki ugyhogy az akkori bnöm és családja falazott nekem :DD mongyuk nem kis kockázat volt :D
2011. júl. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
41%
Ha nincs miért lázadni, az úgy nem igazi tinédzser kor :DDDD Meg kell tapasztalnunk a dolgokat, nem óvhatnak mindentől. Sok sikert!:D
2011. júl. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!