Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hölgyek, ha lenne egy pasitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, ha lenne egy pasitok akivel nagyon jól megvagytok, imád titeket, de betegség miatt nem tudna szexelni veletek és bele egyezne, hogy mással éljétek ki a vágyaitokat, ti bele egyeznétek ebbe?

Figyelt kérdés

2017. dec. 23. 19:19
 1/10 anonim ***** válasza:
47%

Mi értelme ezeknek a kérdéseknek ?


De most komolyan ?!

Ha nem tudsz szexelni a pároddal akkor már eleve nem vagytok meg jól.

Innentől meg a kérdés értelmetlen.

Arról nem is beszélve, hogy kizártnak tartom, hogy egy magára valamit is adó értelmes nő ilyenbe bele menne.

2017. dec. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Én nem tudok érzelem nélkül szexelni, nem is akarok. Keze, szája ugyanúgy van, meg lehet oldani. Azt nem írtad, hogy vele mi van, egy idő után mondjuk zavarna, ha én őt nem tudnám kielégíteni, nem érezném fairnek, lehet ezért lenne vége. De a szerelem szerintem ritka, én kitartanék mellette harmadik fél nélkül. De az tényleg zavarna, ha őt nem tudnám kielégíteni.
2017. dec. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De jól megvagyunk, csak ért egy betegség pár éve amitől nem tudok szexuális életet élni, de ugyanúgy szeretjük egymást mint azelőtt.
2017. dec. 23. 19:27
 4/10 anonim ***** válasza:
37%
Egy darabig működhet, amig nem lesz szerelmes.
2017. dec. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

Mi az a betegség? Lehet tenni ellene? Próbál tenni ellene? Vagy csak nyavalyog és sajnáltatja magát? Kézzel, szájjal, bármi más módon kielégíti a nőt? Nem mindegy.

Egyébként őszintén én nem hiszem. Pláne ha még csak a "pasi" fázisban van. Ha együtt lennénk már 10x éve házasokként, gyerekekkel, sok mindennel a hátunk mögött az más. De ne áltassuk már magunkat. A szex az egyik legfontosabb része egy párkapcsolatnak. A jó szex. Egy ideig lehet becsapni önmagunkat és a másikat, de a legtöbb kapcsolat ott fut zátonyra mikor már nem jó a szex és egyik fél sem tesz ez ellen semmit.

2017. dec. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Ahogy az előttem szóló mondja. Ha már sok mindent megértünk volna, akkor nem hagynám el ezért, amúgy ott a felcsatolhatós pénisz, szükség megoldás ilyen helyzetekre. Jó, nem olyan mint az igazi, de a tesi örömöket, az intimitást így is át lehet élni valamilyen szinten. A semminél jobb. Ha viszont új kapcsolat, akkor nem járnék ilyen férfival. Sajnálom.
2017. dec. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
Haver, az a büdös nagy helyzet, hogy ha te évek (tejóisten) óta nem dugod a csajt, biztos lehetsz benne hogy más igen. Egy egészséges, fiatal, felnőtt embernek kell a szex. Ez van. Arról már nem is beszélve, hogy a nők nagy része azért akar gyereket. 20 évesen még nem biztos, de 30hoz közeledve már egyre inkább. Ennek pedig sajnos előfeltétele hogy szexuálisan aktív legyen.
2017. dec. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
14%

"... mással éljétek ki a vágyaitokat..."


Megnyugtatlak, ezt még úgy is megteszik, ha minden tökéletes a párkapcsolatukban. Szó szerint képesek még a fehér lovon vágtázó szőke hercegüket is megcsalni, egy kis pia beléjük, s fűvel-fával félrekefélnek. Ne nagyon nézz ki többet a nőkből.

2017. dec. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát, nem tudom mi számít igazából új kapcsolatnak. 6 éve vagyunk együtt és nagyon jól össze illünk. Már megismerkedésünkkor tudtuk, hogy egymásnak vagyunk kitalálva. Mindketten nagyon karrieristák vagyunk. Gyerekről nem is esett még igazán szó mióta ismerjük egymást, mindkettőnknek a karrierünk a legfontosabb. Én 36 éves vagyok, párom 38 éves.
2017. dec. 23. 20:02
 10/10 anonim ***** válasza:

Attól függ kiről van szó!

Ha a tényleg igazi szerelmem/társam lenne ilyen helyzetben akkor nem szexelnék mással, megoldanánk közösen.

Viszont ha csak járogatunk, elvagyunk, de semmi komoly (tehát nincs eljegyzés, házasság, gyerekek, egyáltalán, erről tervek), akkor szerintem simán. Persze, úgyis csak akkor, ha őt nem zavarja.

2017. dec. 24. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!