Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A háztartásbeli nőknek könnyebb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A háztartásbeli nőknek könnyebb?

Figyelt kérdés

Csinálom a tanulmányaim munka mellett, mellé ott a háztartás, és mindenhol 100%-ot kell nyújtani, és hallgatom mellé, hogy nekem könnyű, mert "nem csinálok semmit", és érezzem magam szerencsésnek, amiért nincs emellé még 1-2 gyerekem is.

Pénz meg....amit keresek, az megy a kiadásokra, ami marad, lendületből repül is a megtakarításba. Ami marad a konyhapénzből vagy visszaváltott üvegekből, az esetleg magamra.

Ezzel szemben ismerek olyan lányt, aki még életében nem dolgozott, nem csinál semmit kb, és mindenki el van tőle ájulva. A háztartást a párja csinálja, ő egész nap netezik, olvas, chatel. És mindenki, hogy neki milyen nehéz, meg milyen magányos lehet.

Most komolyan?


2017. dec. 31. 14:47
 1/8 anonim ***** válasza:
44%

Most te irigyled az ő életét? Vagy ha nem, akkor foglalkozz a tiéddel, menj este bulizni és élvezd az életet.

De ha mindenképpen arra vágysz, hogy eltartsanak, akkor csinálj 10 gyereket egy pasinak, aki lehet egy gazdag ember is, és jééé... máris nem hétköznapi életed lesz.

2017. dec. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Majd 10-20 ev mulva nezd meg, te hol fogsz tartani, es az, aki teljes kiszolgaltatottsagban el.
2017. dec. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván minél kevesebb dolga van valakinek, annál könnyebb. Akinek csak a háztartás a dolga, annak könnyebb, mint annak, aki a háztartás mellett dolgozik és tanul. Logika. Neked meg jóval könnyebb, mint annak, aki dolgozik, háztratást vezet, tanul és gyereket nevel. Ebben az eseben a háztartási munka is sokkal több, mint amikor még nincs gyereked.
2017. dec. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is nyomtam az egyetemet házasként munka mellett. És az semmi sem volt ahhoz képest, ami most van: kicsi gyerekek és munka és totál háztartás. A suli lópikula volt a két gyerekemhez képest! Úgyhogy kösd fel a gatyád. Háztartásbeli soha nem voltam, én a babák 6 hetes korától kellett dolgozzam otthonról, pénzügyes vagyok, így tudtam távoli eléréssel csinálni a munkám a bébik alvásidejében. De meg is őrültem volna, ha csak a szop-büfi-pelus háromszög az életem.
2017. dec. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

De miért kell mindenhol 100%-ot nyújtani? Megfelelés mániás vagy? Pláne otthon. Most egymagadra nem olyan nagy cucc a háztartás, ha meg valamit nem csinálsz meg vagy csak később akkor kit érdekel? Ha meg nem egyedül élsz, úgy is megosztjátok (normális esetben) az otthoni feladatokat.

A másik csajjal meg ne foglalkozz, nem hiszem, hogy komolyan gondolják a sajnálatát, csak nem akarják beoltani. Hosszabb távon nyílván te jársz jobban, mint egy olyan, aki teljes kiszolgáltatottságban él. Tök sivár élete lehet.

Van akinek könnyebb van akinek nehezebb, ez van. Most a te életed ilyen, majd ha végzel a tanulmányaiddal lesz könnyebb is. Aztán majd ha lesz gyereked, rájössz az is milyen.

2017. dec. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
37%
Te pontosan miert is lennel haztartasbeli? Azert mert megnyomoritod magad a hulye elvarasokkal haztartasi rabszolgakent?
2017. dec. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Miért vagy te htb? Tanulsz, dolgozol.

Párod nincs? Ha van, miért te végzed a háztartást egyedül?

2017. dec. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha elégedetlen vagy az életeddel, változtass rajta, ne másokra irigykedj! Én most jelenleg csak heti 25-30 órát dolgozok (nem minimálbérért), a férjem mégsem tart cselédnek és nem egyedül csinálom a házimunkát.
2017. dec. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!