Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szilveszterkor összevesztem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szilveszterkor összevesztem a párommal, ez szakítás?

Figyelt kérdés

Több éve vagyunk együtt, együtt is élünk. Volt amikor megcsalt, de megbocsájtottam neki. Házibuliba mentünk haverokhoz ahol az egyik srácnak (aki a házigazda volt) új barátnője van (csak én nem találkoztam még vele, a párom már többször amikor nélkülem mentek bulizni).

Az első dolog ami zavart hogy játszottunk és a csajnak szexin meg kellett ennie egy banánt. Erre az egyik haver szólt páromnak hogy “na most figyelj”, mintha a banán evés neki szólt volna...

A másik meg hogy a csaj elkezdett csinálni nekünk ilyen mini szendvicseket, erre meg párom azt mondja nekem “látod milyen jó csaj, kaját csinál nekünk”... ezt azért mondta mert én nem szoktam otthon főzni (anyám se főzött sose + a párom nagyon finnyás/válogatós amiből elegem lett), de amúgy mindent megcsinálok.

Ezek után megsértődtem és a lecsesztem a párom hogy akkor bújjon ágyba a csajjal, ha már úgyis megcsalt anno és én ennyire xar vagyok. Otthon is napi szinten csak cseszeget és kb 4 hónapja nem is szexeltünk.

Erre ő negsértődött és elment egyedül kocsmázni. Engem hazavittek, közben még hivogatott telón de nem akartam beszélni mert sírtam.

Reggel jött haza, befeküdt mellém, de semmi. Aztán felkelt, beült a tv elé és azt nézi, hozzám se szólt...

Nem tudom mit csinálhatnék most...


2018. jan. 1. 11:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%
Hat kezdetnek belathatnad, hogy ez a """"kapcsolat""""" mar evek ota csak meleg szar, amibol felsz kidugni a fejedet. Csak az tortenik veled, ami azokkal a nokkel szokott, akik olyan pasikhoz alacsonyitjak le magukat, akik szarnak a fejukre es nen tisztelik a parjukat.
2018. jan. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a kapcsolat nem fog működni
2018. jan. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Két hülye egy pár. Ha bevállaltad, hogy együtt maradsz egy olyan emberrel, aki szereti más csajszikba mártogatni a farkát, mit háborogsz? Megcsalt egyszer, nyilván meg fog többször is, és igen, egyértelmű hogy ez a csaj is bejön neki, és lefeküdne vele. De te se vagy jobb, hogy mindent elnézel neki, és úgy éltek egymás mellett mint egy idős házaspár: folyton veszekedtek és nem szexeltek. Kapard már össze az önbecsülésedet és dobd ki...
2018. jan. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Szerintem ez a kapcsolat életképes sem volt.

A problémákról nem tudtok beszélni nyíltan és eredményese. Ez pedig a sérelmek halmozódásához vezett.

2018. jan. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
A kérdésre válaszolva, a tegnapi eset nem szakítás, de egy komoly törésvonal. Szerintem nincs értelme olyan kapcsolatnak a megjobbítására energiát pazarolni, amiben már eleve nincs bizalom. Lehet még elhúzni egy darabig, de fel fogsz őrlődni anban, hogy a párod nem tisztel.
2018. jan. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
19%

Szerintem a párod elmondta a haverjának, hogy már 4 hónapja semmi szex, szopásról álmodni sem mer, a haverja meg megmutatta, hogy most nézzen, mert ilyet már egy ideje nem látott. Szerintem hisztis vagy, mondom ezt nőként.


A párod sem szent, mert nem gondolt rá, hogy megbánthat azzal, ha mást dicsér, de így tönkrevágni a szilvesztert, mert a párod szerint a haverja nője rendes..


Remélem szakítotok, és plusz egy normális pasas lesz a szignlipiacon.

2018. jan. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%
Utolsó!!! Megcsalta meg alàzta és még ő a normális pasi???? WTF...mondjuk ez kell a nőknek...
2018. jan. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%
De miert nem lehet fozni? Akkor mit esztek? Mindig rendeltek kajat vagy mi? Oke, hogy anyad nem fozott de nem kene mindenben kovetni. Latod ha foznel nem lett volna veszekedes!!!! (amugy meg mindegy ennek a kapcsolatnak annyi)
2018. jan. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%

61%-os te a női nem szégyene vagy. Az a fajta "nő" vagy, aki tövig nyal egy férfinak és alázza a nőtársait csak azért, hogy f..szhoz juthasson. Szánalmas vagy. De amúgy nosza, akaszd le a kérdező párját, ha már olyan normális. Igaz, hogy megcsalta a kérdezőt és megalázza és úgy viselkedik mint egy 16 éves, de ja, normális.

Elképesztő milyen hányadék emberek vannak. És még fel is pontozták a válaszodat. Vicc.


Kérdező, ha ezzel az emberrel maradsz, meg is érdemled. Ki kéne hajítsd a jó fenébe!

2018. jan. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én csak annyit kérdezek, hogy neked mégis mi a fenétől jó ez a kapcsolat?

Szakítanotok kellett volna már 4 hónappal ezelőtt, vagy még hamarabb.


22/N

2018. jan. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!