Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 hónapja vagyunk együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hónapja vagyunk együtt párommal én oktalanul féltékenykedtem egész végig. Most szakított. Hogyan szerezzem vissza?

Figyelt kérdés

Igazából nem adott rá okot de én annyira hülye voltam, hogy nem hittem el, hogy megcsal. Többször szakított már ezért de pár órán belül kibékültünk. Az a baj már nem hiszi el, hogy meg tudok változni, pedig tegnap egy akkorát veszekedtünk, hogy ezek után már tényleg mindent megtennék érte meg azért, hogy vissza kapjam. Nagyon nagyon szeretem. Azt mondja ő is csak megunta, hogy oktalanul csinálom a balhét.

Minél hamarabb vissza akarom kapni. Hogyan csináljam? Már próbáltam vele beszélni de nem fogadott vissza.. :( 19L



2018. jan. 1. 08:52
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Sehogy. Ha tenyleg szereted, akkor minek keseritened tovabb az eletet? Ugye te sem hiszed el magadnak, hogy na majd most hirtelen teljesen mas leszel? :")))))
2018. jan. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnek igaza van.Nem fogsz megváltozni.

És egy pasinál csak egyszer kell elérni azt,hogy elege legyen.

2018. jan. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%

Szánalmas önbizalomhiányos kislány vagy.

A féltékenység rólad szól és nem a másikról.


Tanulj a hibádból, nőj fel agyban, javíts az önbizalmadon, hogy a következő srácnál ne viselkedj így.

2018. jan. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2 hònap alatt többször is szakítottatok. Nem valami ígéretes. Szerintem most mindenképp hagyd békén. Legalább 2 hétig ne zargasd. Utána megpróbálhatsz még egyszer beszélni vele. Sajnos nagy esély van rá, hogy nem fogod már érdekelni, de egy próbát megér. Bárhogy is dönt, fogadd el. Addig gondold végig, mi bajod van magaddal. Miért nem hitted el, hogy elég jó vagy ennek a pasinak?
2018. jan. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
"hülye voltam, hogy nem hittem el, hogy megcsal" Mi van?????
2018. jan. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A két hónap még szinte nem is kapcsolat. Hogyan lehet már ennyire féltékenykedni meg veszekedni?
2018. jan. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jó sokáig bírta, én a második nagyjelentnél kiváglak a francba :)
2018. jan. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!