Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt vagyunk, de mégsem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt vagyunk, de mégsem? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Adott egy majdnem 3 éves kapcsolat. Sok rossz és még több jót megélt a kapcsolatunk, majd jött egy nagy veszekedés 3 hónappal ezelőtt, és szakítottunk. Viszont már lassan 2,5 hónapja minden nap együtt vagyunk, együtt alszunk, meg mindent csinálunk, csak kivéve a szexet. Viszont a párom azt mondja nem akar kibékülni, és nem is fogunk újra összejönni, de akkor miért enged meg ennyi mindent nekem? Mit csináljak hogy minden a régi legyen szerintetek?

F-23 / L-21



2018. jan. 1. 12:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szexuális témájú volt a veszekedés?
2018. jan. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Noblesse Oblige ***** válasza:
94%

"de akkor miért enged meg ennyi mindent nekem?"

Mert amíg nincs lova addig jó vagy te is. De már nőként kevés a számára.

2018. jan. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
nem, abszolút nem. a probléma az volt, ami kiváltotta a veszekedést, hogy elmentünk egy szórakozóhelyre ahol dolgozott anno (pultos volt) és totál leszarta a fejem, csak a volt kollégáival volt. és ezen vesztünk össze nagyon csúnyán.
2018. jan. 1. 12:54
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkor szakítottatok frankón?

Akkor miért lógsz vele, miért alszol vele?

Ha egyszer annyira felhúz, hogy nem vett emberszámba, akkor miért jutalmazod?

2018. jan. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
talán mert totál bele vagyok szerelmesedve? imádom minden egyes mozdulatát és szavát. szeretem és szeretnék vele úgy lenni mint 3-4 hónappal ezelőtt
2018. jan. 1. 13:07
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Sose lesztek úgy többet. Ezt kellene tudomásul venni és tovább lépni. Ha akkor megszakítod vele a kapcsolatot, már kiheverted volna. Ehelyett még hónapokig szenvedtek.
2018. jan. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
5: De hát ez nem igaz, hiszen oltári nagyon kiborultál azon, ahogy viselkedett veled, te szakítottál vele emiatt.
2018. jan. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az már korábban is kiderült, hogy Együtt nem megy a Párbeszéd...Úgyhogy mond meg a párodnak, hogy MaSZoP...
2018. jan. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Akkor itt a kutyus elásva. Kicsit túl betegesen szereted már. Ez a pultos dolog is tipikus féltékenykedés volt. (ideje nagyjában veled van, síró görcsöt azért ne kapj ha másokkal is beszél pár órát). Szerintem sajnál téged, plusz már megszokott attól még, mint egy család tagot, de ha van esze rájött, hogy ilyen tag kapcsolatra már nem kell neki viszont.

Dikk.

2018. jan. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Törődj bele, hogy szakítottatok. Melegítheted még az ágyát egy darabig, de fájóbb lesz, ha csak akkor fogadod el, mikor kerek-perec elküld mert kell másnak az ágyban a helyed.
2018. jan. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!