Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom szerint idegesítő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom szerint idegesítő vagyok és kevés vagyok hozzá. Szakítani akar?

Figyelt kérdés
Elég nehéz időszakunk van a párommal, nem egy egyszerű hullámvölgyben vagyunk most, és nem tudom, mit csinálok rosszul, de egyszer nagyon jól elbeszélgetünk, máskor ugyanazon a témán teljesen kiakad. A minap azt mondta, kevés vagyok neki, nem tudok megfelelni, miattam fog tönkremenni. Nem értem ezt, mert nem veszekszünk, jó a szexuális életünk, egyszer csak ilyen lett. Nagyon bánt, mert nem is értem, mivel idegesítem fel. Néha, ha látom, hogy rossz napja van vagy szomorú, és megkérdezem, hogy mi bántja, ordibálni kezd, hogy idegesítem a kérdezősködéssel. Ma azt mondta, szeretne egyedül időt egy kis időt eltölteni, mert azt vette észre, hogy úgy jól érzi magát, velem viszont mindig ideges. Belebetegszem ebbe, mert nem is mondja meg, mit hibázok, csak fenyeget, hogy elhagy és nem látom többet. Aztán ha nekiállok könyörögni, valahogy mindig együtt maradunk. Mit csináljak? Nekem ő a mindenem, nem akarom elveszíteni. 3 éve vagyunk együtt.
2018. jan. 1. 17:57
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja, és én vagyok a lány, húszas éveink közepén járunk.
2018. jan. 1. 18:02
 2/13 anonim ***** válasza:
81%

"A minap azt mondta, kevés vagyok neki, nem tudok megfelelni, miattam fog tönkremenni. "


1. önbizalomhiányos

2. érzelmileg zsarol téged (mi az, hogy miattad fog tönkre menni???? ember, normális az ilyen?????)


Az, hogy idegesítő vagy-e azt csak te tudhatod, hogy hogyan viselkedsz.


De az biztos, hogy a párodnak súlyos önbizalomhiánya van, amiről te nem tehetsz. Azt neki kell megoldania, egyedül.

2018. jan. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát pedig lehet, hogy hozzá kellene szoktatnod magad, hogy ezt a kapcsolatot már csak te akarod, és ha konkrétan kimondta, hogy a jelenléted rossz hatással van rá, akkor tudomásul venni, már persze ha nem csak szexuális és birtoklási vágyat érzel iránta, hanem emberbaráti szeretetet is.

Lehet, hogy itt az ideje, hogy megtanulj önmagadként is teljes egész (teljes értékű ember) lenni, annak érezni magadat.

2018. jan. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Akinek a szájából ilyen mondatok jönnek ki, az már nem szeret, viszont nem meri kimondani a végét.

Nem tudom, hogy te miért ragaszkodsz foggal-körömmel ahhoz, aki nem érzi jól magát veled, és erre nem magyarázat a három év.

2018. jan. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igazából közvetve már kimondta, azt mondta, hogy ez nem működik, de mindig ad egy esélyt, ezért bízom benne annyira, hogy menthető a dolog ... azért ragaszkodom, mert álomszerű kapcsolat volt hosszú ideig, nagyon szeretett engem, és most nehéz végignézni, ahogy minden összeomlik, biztosan hibáztam én is, de az életemet is odaadnám érte még most is. Lehet, hogy nem is lenne szabad ennyire szeretni egy embert, mert ez lett belőle
2018. jan. 1. 18:28
 6/13 anonim ***** válasza:
42%
Menj pszichologushoz, mert ha te ilyen idegbeteg paraszthoz ragaszkodsz az nem normális.
2018. jan. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
Ő ad neked egy esélyt?????? Nem inkább neked kéne adnod neki, istneem te milyen szinten vagy 5 éves vagy??
2018. jan. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Új év,új pasi!

Ennek a kapcsolatnak annyi!Lássuk be!

Ha valakit csak idegesitesz akkor van ertelme?

Itt vagyok en,ismerj meg

2018. jan. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
93%
Kicsi csillag akinek könyörögni kell, hogy veled maradjon, azzal nem is kell együtt maradni. Legyen már ennyi önbecsülésed, ez a pasi magasról tesz a fejedre, és egyáltalán nem szeret téged.
2018. jan. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%

Gondoltam hogy te vagy a lány.

Jobb lesz ha szakítasz te ebben a kapcsolatban semmibe vagy véve. Elhiszem hogy szereted de ő nem téged!

2018. jan. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!