Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek megcsal ezek alapján?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsal ezek alapján?

Figyelt kérdés
Párom új városba kérte át magát dolgozni, és azóta olyan, mintha kifordult volna saját magából. Elkezdett adni magára, megint naponta borotválkozik holott eddig mindegy volt ( és tudja, hogy utálom a szakállat ), újból elkezdett edzeni ( pedig nekem jó volt így is ... ) és távolságtartó, bunkó velem. Nem találkozunk kevesebbet, munka után egyből hazajön. Ezek alapján szerintetek van vaj a füle mögött?
2018. jan. 2. 13:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Elképzelhető, de nem kéne vele ezt megbeszélni?
2018. jan. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
39%

Miért nem tőle kérdezed meg?

Miért a gyk-s vadidegen emberekre hagyatkozol?


Van szád, kérdezd meg tőle, hogy miért változott meg ennyire.

2018. jan. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem, nyilván csak utána jöttem ide. De mindenen kiakad, amit kérdezek tőle.
2018. jan. 2. 13:19
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehet a munka miatt van ez a változás. Régi munkahelyét nem szerette és nem is érdekelte, hogy néz ki amikor dolgozik. Lehet ezt az új helyet imádja és ezért ad magára, mert szeretne ott maradni és boldogabb ott.

De ezt valóban ő tudja csak, ezer másik oka lehet, és nyilván az is, hogy van ott egy lány, akinek tetszeni akar.

2018. jan. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%

Ez a "kérdezd meg őt" jelen esetben nem túl életszerű. Egy férfi akkor is letagadja, hogy félrelép, ha inflagranti találják őket, pucéran, egy ágyban.

Kérdező: lehet. De hogy nem maradtok együtt sokáig, az biztos.

2018. jan. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom így megmondani. Lehet az is,de nem feltétlenül csak azért lehet ilyen...de amit leírtál az mélyebb válságot mutat, mindegy mi az oka. Jó lenne, ha tudnátok kommunikálni. Ez az egyetlen esélyetek, hidd el, amúgy kakukk.
2018. jan. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%

Mi van veletek?

Én egy olyan embert, akivel nem lehet kommunikálni, kirakok a fenébe.

2018. jan. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A viselkedése is más lett? Pl veled szemben hirtelen haragú? Dugdossa a telefonját?
2018. jan. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem dugdossa, de folyton nála van, ami eddig nem volt rá jellemző. Idegesíti minden, amit csinálok.
2018. jan. 2. 14:03
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Az elképzelhető, hogy van ott valaki akinek tetszeni akar, tőled meg elhidegült, azért idegesíted mindennel.

A leírtak alapján nagyon úgy fest, hogy haldoklik a kapcsolatotok. Próbálj leülni vele egy őszinte beszélgetésre, ha nem vezet eredményre, nem hajlandó, akkor tudod mi következik...

2018. jan. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!