Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Lehet hogy megcsal

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Lehet hogy megcsal

Figyelt kérdés

Jelenleg várandós kismama vagyok. Férjemmel 2 éve vagyunk házasok csak. Anno úgy jöttünk össze, hogy hosszú kapcsolata után Casanova ként szállt virágról virágra. Illetve már előtte sem volt hűséges néha.


Másodszor céges buliról haza hoztam meg egy munkatársnőjét aki teljesen kiutotte magát . De 15-20 perc múlva jött csak meg miután felkísérte.

Gyanús lett így megnéztem a telefonját. És az emailjei között a kukában hagyott arról a csaj ról készült pár képet. Szex hiszem hogy volt a csaj félig kóma volt a sok pia miatt, hányt is előtte, de alul meztelen volt a képeken és a férjem keze meg ott matatott körülötte.


Ezelőtt semmilyen hasonlót nem véltem felfedezni csak a gépén exéről hasonló képek, meg haverjai csajairól ilyesmi meg szex közbeni képeket...


Szeretni tudom hogy szeret, mert érezném ha el hidegült volna, de egyszerűen nem tudom hová tenni... Vagy csak most először bukott volna le?


Aludni sem tudok, most készül el végre 3 év után a közös házunk is, jön a baba... Mit tegyek?


2017. dec. 18. 02:12
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
A másodszor nem kell oda, és azt akartam írni hogy szex szerintem nem volt... Bár már nem tudom mit higyjek....
2017. dec. 18. 02:15
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
Én sem tudnám mit higgyek. Azt mondom látatlanban, hogy ez az ösztönös része a férjednek. Szeret téged de ha lehetősége van rá előkapja a fényképezőt. Jobb esetben. Ez róla szól és nem rólad. Nen akar megcsalni csak nem tud ellenállni. Biztos vagyok abban is hpgy szeret.
2017. dec. 18. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

"haverjai csajairól"


Meg a többi szöveg.

Rendkívül megdöbbentő az, hogy egyes nők (mostanában úgy érzem, hogy a többsége) mennyire egy... tartás nélküli, naív buta és... Nem tudom. Nem találok szavakat erre.

Tudod mit, kérdező? Maradj vele, addig is legalább nem a normális nőknek kell véletlen belefutnia egy ilyen hányadék sz@r alakba.

Egyedül szegény gyereket sajnálom.

2017. dec. 18. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

"Lehet, hogy megcsal." :D bocs, de megmosolyogtam a sztorit. Felkíséri a kolléganőjét aki "csak" alul volt meztelen és muszáj volt róla képeket készíteni és matatni. De lehet, hogy megcsal. Két kérdés fogalmazódott meg bennem:


1. Ha a csaj ennyire kiütötte magát és a világáról nem tudott, akkor lehet nem is tudna milyen képek készültek? Ebben az esetben érdemes lenne felvilágosítani.


2. Hogy kerültek hozzá a haverja csajairól ilyen képek és mégis miért őrizgezi a gépén?


Kivel jöttél össze, valami 15 éves kis takonnyal, akinek mindenre és mindenkire feláll? És akkor kérdezes, hogy mit tegyél?

2017. dec. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

es mivan ha a ferjed megeröszakolta? 😐

tiltakozni nem tudott,eleg volt a ferjednek elmennie azert ert le olyan gyorsan

eleg fura helyzet...

en elhagynam.

2017. dec. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát én most ledöbbentem. A férjed szerintem valami perverz állat. Haverjai csajairól intim képek a gépén? Azt meg hogy? Ez tök beteg. És az a legdurvább, hogy ez neked bele fért, olyannyira, hogy hozzá is mentél és gyereket vállaltál vele. Ez a munkatársnős sztori meg már minden visz. Szóval felkisérte a kiütött csajt, és amíg a várandós felesége lenn a kocsiban várja, ő addig levetközteti a bigét, fényképezget, és még ki tudja mit művel. Lehet tényleg megdugta, a csaj már amúgy sem tudta merre van arccal. Lehet nem is tud az egészről semmit. A gyomrom felfordul komolyan. És te ennek a nyomorultnak szülsz gyereket. Hát gratulálok.
2017. dec. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. ment mindenkinek az ujj.


4-es válaszoló..hát ez a baj, nem 15 éves, 32. Pedig otthon is van szex rendszeresen, és én úgy érzem,hogy jó a nemi életünk, de emellet a házas életünk is...legalábbis én így éreztem eddig... tényleg boldogok vagyunk, megbeszélünk "mindent", törődünk a másikkal, stb...


Az a baj, én is látom, hogy ez nem normális...csak nagyon nehéz elhinni, hogy az eddigi csodálatos életem csak úgy tönkre menjen, holott nem éreztem semmi problémát...mert ha vanak meg szoktuk beszélni...


De köszönöm az eddigi válaszokat még egyszer

2017. dec. 18. 14:51
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha a csaj félig kóma volt, hányt és haza kellett vinni, akkor NEM TUD BELEEGYEZNI.

Nem is biztos hogy emlékszik. És kinek küldözgette ezeket a képeket emailben? Ez valahogy nagyon nem oké.

2017. dec. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Saját magának egy másik email címre küldte mint ahogy a többit is amiket megtalaltam..

Igen már én is látom így jobban belegondolva hogy nagyon nem okés a dolog.

2017. dec. 18. 15:22
 10/12 anonim ***** válasza:
Oké, akkor szólni kell a csajnak, hogy mit csinált a férjed vele és ha úgy gondolja, akkor tegyen feljelentést! Elhiszem, hogy neked is szaaar, de a férjed beteg és nagyon nem stimmel vele valami.
2017. dec. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!