Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párotok nem lát szépnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párotok nem lát szépnek, s sosem volt belétek szerelmes, hozzámennétek, vagy biztos halára van ítélve a közös jövő?

Figyelt kérdés
Csupán a belsődért szeretne, racionálisan döntene mellettetek...
2018. jan. 2. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mennék hozzá, ennél többre vágynék. A párom mindamellett, hogy a belsőmet is szereti, szépnek tart, vonzódik hozzám és szerelmes belém.
2018. jan. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%
Én hány ilyet látok, amikor a ronda emberek tudják, hogy pl a másik megbámulja a szép embereket, és sóhajtozik utánuk, de hát esélytelen. Átlagosan össze szoktak jönni, összeházasodnak, és nem is válnak el, olyan csendben megélnek egymás mellett, mert hát...amúgy is, kivel csalhatnák meg egymást?
2018. jan. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%

Egyáltalán minek vagy olyan emberrel, aki szerint nem vagy szép és nem is volt beléd szerelmes?


Nos?

2018. jan. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, azért, mert én az vagyok, illetve azért, mert minden napot nagyon boldognak éreztünk (igen, mindketten), ezek pedig elaltatták, hogy kiérezzem a viszonzatlanságot. Az megdöbbentett, hogy sosem volt szerelmes, eddig azt gondoltam, hogy csak idővel átalakult a szenvedély.
2018. jan. 2. 15:09
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem gondold át, h milyen veszélyeket rejt ez magában és mérlegeld azzal, h mennyi örömet okoz ő neked.

Veszélyként ott van az, h lehet h talál majd vkit, aki iránt kialakul vmi. De azt írtad, h a kapcsolatotok jó, örömteli.

Ezt a két tényezőt próbáld mérlegelni magadban. Helyetted, úgysem dönthetünk.

2018. jan. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát lehet, hogy csak beérte veled, mert nem volt úgymond számára jobb, nem voltak nőknél sikerei és nem akart tovább egyedül maradni. Ezt én elég undorítónak tartom, mert én nem tudnék olyan nővel összejönni, aki nem vonz, nincsenek testi vágyaim, ezzel tönkre tehetem a másikat, pláne hogyha megszeret. Inkább maradok tovább egyedül és keresem ameddig meg nem találom.

Honnan tudod, hogy nem tart szépnek? Nem élvezi a szeretkezést? Esetleg valahogy szóvá tette?

2018. jan. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!