Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről a párkapcsolati szituációról? (Ellentétek hobby, hozzáállás, személyiség terén)

Figyelt kérdés

Kicsit több,mint 2 év alatt,kiismertük annyira egymást párommal,hogy átgondoltam,el tudnám-e vele képzelni a jövőmet,de hiába jól tud szeretni,nem fogom tudni mellette az igazi álmaimat elérni. Persze,fontos a kompromisszum kötés,de annyira nagy ellentétekbe ütköznénk,ami a mindennapi életben is jelen volna. Pl.:ő nem szeret sportolni,néha lejön velem kocogni de csak azért mert addig is velem van,nekem viszont fontos a sport,és az,hogy mikor együtt élnék a párommal együtt menjünk edzeni,úgy,hogy az neki is jól essen,ő ki is jelentette,hogy sosem fog felnőni és hogy lusta. Másik pl.:neki is vannak negatívumai,de ezeket mondja is nekem, szidja magát, pedig mondtam neki, így nem lesz jó. Én pozitív személyiség vagyok, aki mindenre nyitott, energiával teli, szeretem élni az életet,ő viszont pesszimista. Úgy érzem, eltaszít akaratlanul is magától ezzel.Erről amint találkozunk beszélek vele,de mivel változás úgysem lesz,így szerintem az a legtisztább, ha befejezzük a kapcsolatunkat. Nektek mi a véleményetek, hogyan látnátok-e helyzetet? Privátban is írhattok!

19/L


2018. jan. 2. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
19 éves vagy, ne ragadj le egy ilyen mellett.
2018. jan. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem meg idiótán gondolkodsz és sosem lesz normális párkapcsolatod amíg nem nősz fel értelmileg. Soha nem kényszerítheted rá a párodra semmilyen hobbidat, és nem is várhatod el tőle, hogy ugyan azokat a dolgokat szeresse mint te. Két teljesen különböző érdeklődési körű ember között is lehet tökéletes kapcsolat. Semmi köze a kettőnek egymáshoz. Amúgy is mindenkinek szüksége van saját hobbikra, amiknek semmi köze a párjához. A másik, ami baromi irritáló, hogy rohadtul lenézed a párodat. Ő semmivel nem rosszabb mint te, csak más. Igazából többet képzelsz magadról, mint ami vagy, de ezt majd kinövöd pár év múlva. Ettől függetlenül nem illetek össze, és hagyd ott, de azért nézz néha tükörbe.
2018. jan. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
19 évesen még nagyon sok minden előtted van. Hagyd ott minél hamarabb, ne engedd hogy visszahúzzon. Olyanon hogy közösen jövőt tervezni, még hanyagold egy jó ideig, tapasztalatból mondom. Sok embert meg fogsz még ismerni az évek során. Minél tovább vagy vele együtt, annál jobban szidod majd magad, hogy miért vártál addig.
2018. jan. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
#2 Te meg mit képzelsz magadról ? Te is egy hasonlóan lusta beállítottságú ember lehetsz. Most aki lusta arra mi mást lehet mondani, mint hogy lusta?
2018. jan. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartom magam lusta embernek. De soha senkit nem néznék le pusztán azért, mert nem vonzza a sport, vagy másképp gondolkozik, mint én. Minden ember más. Más dolgokat szeret, más dolgokban leli örömét, más dolgokhoz áll pozitívan és negatívan. Semmivel nem kevesebb az az ember, aki otthon kötöget, mint az, aki eljár kocogni. Aki olyan párt keres, aki mindenben ugyan olyan mint ő, az vegyen egy tükröt és beszélgessen vele.
2018. jan. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezek nem olyan eget rengetően nagy problémák, de te élsz ebben a kapcsolatban, szóval te tudod...
2018. jan. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!