Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hülyeséget csináltam? Írtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyeséget csináltam? Írtam egy lánynak, mert nem bízom a barátomban. Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Egyrészt óvodás-kategóriának érzem amit műveltem, másrészt teljesen össze vagyok zavarodva.

A barátommal másfél éve vagyunk együtt. Elég nehéz benne megbíznom, nem csalt meg, de a szexuális felfogása sokkal nyitottabb mint az enyém. A szitu a következő:

Úgy egy éve a facebookon ismerőse lett egy meglehetősen szép lány, és rákérdeztem, hogy ki az. A barátom elmondta, hogy csak látásból ismerik egymást régről, és dumáltak egy kicsit mert összefutottak az egyik bevásárlóközpontban, ahol a lány is dolgozik. Ez tök oké. Csakhogy a barátom elkezdte tömjénezni a csajt, hogy milyen kedves teremtés stb.Talán csak hogy idegesítsen vele, mert tudja hogy milyen féltékeny vagyok.

Azonban a barátom az üzifalát pörgette a napokban és épp posztolt valamit a lány, erre a barátom a semmiből megjegyezte: "Jaj ez a csaj, egyszer összefutottam vele és mondtam neki, hogy ha van kedve szívjunk el egy cigit a jövőben, erre nagyképűen hozzámvágta, hogy van barátja. Micsoda hülyeség, de beképzelt!"


Én erre köpni nyelni nem tudtam, mert akkor már vagy fél éve együtt voltam a barátommal, és ezek szerint elfelejtette, hogy akkor már együtt voltunk, és tudok erről. Csak akkor ezeket nekem érdekes módon nem mesélte el.


Most akkor mi is van? Nem bírtam magammal és írtam a lánynak facebookon, hogy mégis mi a pikulát akart tőle a barátom. Normális hangnemben, nem Őt támadom, szándékomban sincs, csak egyszerűen kétségbe vagyok esve, hogy esetleg be akart nála próbálkozni a pasim..A barátom persze csak röhög, de szerintem ez annyira nem vicces, mert én folyamatosan azon kattogok, hogy fel akarta szedni. A lány nem válaszol, nem is olvasta az üzenetemet. Ti mit gondoltok? Vagy túlreagálom az egészet?


2018. jan. 3. 21:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem ugyanolyan szánalmas vagy mint a legtöbben. Ha a szerelem olyan csodás dolog mint ahogy állítjátok, megéri eldobni csak mert bepróbálkozott egy másik lánynál, esetleg meg is csalta? Persze a mondanivalóm nem kell kifordítani, de ez az ellentmondás akkor is szánalmas.
2018. jan. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Soha ne írj senkinek se a barátodról semmit. Ezzel aláírod mindenki előtt hogy valami nincs rendben otthon. Remélem az a lány nem röhög rajtatok.
2018. jan. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon túlreagáltad. Még ha megcsal vele se írnék rá.
2018. jan. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem az a lány a probléma, hanem a bizalom hiánya, amit már a fő kérdésnél is leírtál. Mindig lesz olyan, aki miatt ezt érezheted, addig amíg magadban nem gyógyítod meg ezt a hozzáállást. Nyilván az, hogy a barátod nyitottabb, nem segít a problémádon, de ez akkor is elsősorban belőled fakad. Ha nem bízol benne, később sem fogsz.
2018. jan. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%
Ez valóban óvodás kategória. A féltékenykedéstől meg az Isten óvjon minden embert.
2018. jan. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
35%
Egy ilyen pasiban nem is lehet megbízni.Eleve ha a párom is flörtölgetne más nővel plàne a hàtam mögött meg tenne említést rola megfognàm és kitessékeln3êm és menjen amerre lát .Nem kell itt az önbizalomhiànyt belemagyaràzni ha az egyik fél leszarja a dolgokat akkor azzal a félnek a gondolkodásàval is problêmàk vannak.
2018. jan. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Annyit rontottàl el hogy írtàl a csajnak .Ezzel max annyit értél el hogy a csajnak a kezébe adtad a sorsodat.Szólhat a párodnak aki majd szakit veled. De ne legyen igazam.
2018. jan. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Minek zavarod meg a lányt? Neki mi köze az egészhez?

A pasiddal nem illetek össze, nem is fogtok.

2018. jan. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha a srácnak magasabb lenne az IQja 80-nál, akkor ezek után fénysebességgel kidobta volna azt a féltékenykedő, bizalmatlan, játszmázós képed. Téged meg konkrétan el kéne tiltani a párkapcsolatoktól, amíg képtelen vagy normális ember módjára viselekedni, kezelni az érzéseid, kezelni az önbizalomhiányod, önkontrollt gyakorolni, ahelyett, hogy ilyen dedós módon hisztiznél a semmin. Marha büszke lehetsz magadra, hogy ilyen szépen lejárattad magad és ilyen hulladék módon viselkedtél.
2018. jan. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
60%

Nem látom azt a részt amikor a barátod kikezdett a csajjal.

Az, hogy látásból ismeri, egyszer összefutottak és bejelölték egymást, nem jelent semmit. Nagyon sok olyan ismerősöm van facebookon akihez még 5-6 éve volt egymáshoz közünk, mondjuk osztálytársak voltunk, és nemrég megtalált és bejelölt. Eszembe nem jutna két szónál többet váltani egyikkel sem.

Az, hogy valaki kedves, megint csak nem azt jelenti hogy meg fog csalni vele. Mi is szoktuk a párommal emlegetni az embereket akiket kedvelünk, és olykor áradozunk róluk. Utoljára az "egy élmény volt vele találkozni, ilyen kedves, segítőkész embert régen láttam" mondatot a (teljesen hetero) barátom az öltönyüzlet férfi eladójára mondta, aki segített levenni a méreteit és kb 20 ercet töltöttek együtt.

A megjegyzése pedig pont azt jelenti hogy nem akarta megfektetni, csak a csajnak jutott rögtön ez az eszébe, és ráadásul foglalt is volt.

Ne hisztizz mindenen, mert el fogod veszíteni a pasidat.

2018. jan. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!