Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert akarok mas pasival lenni a párom mellett?

Figyelt kérdés

Az lehet a gond hogy meguntam?

Ma a munkahelyemen megláttam egy fiatal srácot, hat azthittem elalélok, farmer, ing, zakó, es irtó helyes volt.

Pedig tudom hogy soha nem csalnam meg a párom. Szeretem. Normalis ez a vonzodas egy párkapcsolatban más felé?



2018. jan. 4. 09:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha egyszerű, meg nem magyarázható érzelmi fellángolás, akkor az normális és persze, ha nem kétnaponta van ilyen.
2018. jan. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%

"Pedig tudom hogy soha nem csalnam meg a párom."


De a más pasikhoz való vonzódás a jövőben előidézheti ezt. Hiányzik a szerelem, a fellángolás bizsergető érzése, ami nálatok már úgy néz ki, nincs jelen. Ne aggódj, mindenki úgy van beprogramozva, hogy egy kapcsolatnak ezt a részét élvezzük a legjobban. Csak nektek azt kéne elérni, hogy ez újra fellángoljon köztetek, mert nyilvánvalóan eluralkodott a sivárság.

2018. jan. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Szerintetek egy keves intimitasos kapcsolatba belefér egy amugy érzelem mentes megcsalas

Mert amugy rendben van a kapcsolatunk, csak en többre vagyok

2018. jan. 4. 10:22
 4/18 anonim ***** válasza:
84%
Hűséget fogadtál nem vakságot. Attól még tetszhet más férfi, aki jár-kel, ez természetes. Nyilván a te morális döntésed, hogy átléped-e a párkapcsolatod határát. De sóvárogni mindenki szokott másért.
2018. jan. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintetek egy keves intimitasos kapcsolatba belefér egy amugy érzelem mentes megcsalas "


Egyáltalán nem, ugyanolyan gerinctelemn hulladék dolog, mint bármelyik másik megcsalás, méghozzá azért, mert kizárólag döntés kérdése az egész. Normális ember kilép a nem működő kapcsolatából vagy megpróbálja helyrehozni, nem másnál keresi azt, ami a párjából hiányzik neki. De amennyi utolsó, embernek nem nevezhető féreg szaladgál a világban, egyes körökben tök normális dolog ilyen aljas ösztönlény módon átverni azt, aki a legközelebb áll hozzád.

2018. jan. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Aszondja' rendbe van a kapcsolatuk :").

Ja. Tenyleg. Csak amugy masik fa-szra ugranal, egy valasz alatt eljutottal a "soha nem csalnam megbol" a "belefer-e a kapcsolatba az erzelemmentes megcsalas"-ig :"D, es emellett meguntad a parodat... tenyleg, tok rendben van. Csak akkor nem tudom, hogy mi a szar kapcsolat, ha ez rendben van.

2018. jan. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%
Egyszer feltett itt egy kérdést egy férfi, hogy nem érti, a felesége miérz van kiakadva egy kis érzelemmentes szextől. Neki azt írtam akkor, hogy akkor érzelemmentesen pofán bszlak, nem fog számítani, hisz ez csak egy kis érzelemmentes pofon volt. Neked hasonlókat tudnék csak írni..
2018. jan. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
86%
Normalis? Csak annak aki egy RETEK no! Tevedsz, ha ugy gondolod, hogy nem derul ki.
2018. jan. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

"Pedig tudom hogy soha nem csalnam meg a párom. Szeretem."

"Szerintetek egy keves intimitasos kapcsolatba belefér egy amugy érzelem mentes megcsalas. Mert amugy rendben van a kapcsolatunk, csak en többre vagyok"


Csak én vagyok ilyen hülye, vagy tényleg ellentmond ez a két dolog egymásnak? A kérdésben azt írod, hogy sosem csalnád meg, utána lejjebb meg már egyből a félredu*gáson jár az eszed :D Sajnálom szerencsétlen srácot, inkább hagyd el. Rendben van a kapcsolatotok? Elárulom, ha rendben lenne, akkor nem akarnál más farkára ráülni :D

2018. jan. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
A párod tudtával,beleegyezésével beleférhet.
2018. jan. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!