Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy a barátom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a barátom nem kísér el, nem jön el velem éjszaka?

Figyelt kérdés

Múltkor a barátommal meg még pár közös barátunkkal beültünk valahova inni olyan este 10 körül. Én 11 fele el akartam jönni, hogy ne késsem le a buszomat (kb. egy órányira laktam onnan, ahol voltunk). A barátom úgy döntött maradni akar, pedig rajtunk kívül már csak lányok maradtak ott meg egy srác, akivel utálják egymást. Lekísért az aluljáróba a metróhoz, aztán visszament. Nem kéne, hogy legalább a buszig elkísérjen? Nem vagyok egy félős típus, mentem már haza éjszaka máskor is egyedül, nem erről van szó csak furcsa, hogy nem jön el velem, ez olyan mintha nem lennék neki fontos. Túl reagálom?

21/L



2018. jan. 4. 11:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Illene. Legalábbis nálam természetes lenne.
2018. jan. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%
A fincsi sunák miatt ment vissza. Lehet haza is kísért valakit aznap.
2018. jan. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
81%
Igen, tuti volt ott a társaságban fontosabb!
2018. jan. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
68%

Nem reagálod túl.

Az én barátom már volt, hogy otthonról bejött értem munka után, mert féltett.


22/N

2018. jan. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
24%

Miért kéne kísérgessen egy felnőtt embert?

Ha azt akarod, hogy kísérjen el, kérd meg. Ha nem kéred meg, de utólag számonkéred rajta, az elég alattomos viselkedés.

2018. jan. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
68%

Ha nem egyszerre indulunk, az én párom se szokott velem jönni. Igaz, nekem erre igényem sincs, és általában olyan a társaság hogy nem gondolom hogy bármelyikkel is megcsalna. Még akkor se, ha csupa lány.

Ha te nem bízol benne, vagy szeretnéd hogy kísérgessen akkor szólj neki, mert az emberek sajnos nem gondolatolvasók.

2018. jan. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
61%

Mi maradiak vagyunk, még egymással szoktunk kommunikálni, nem utólag picsogunk anonim módon a gyíkhun.


Ha például asszony azt szeretné, hogy kísérjem haza, azt mondja, kísérjmánhazabameg. Ha nem érdekli, hogy hazakísérem-e, azt mondja, maraggyhaakarolnekemnyóc.


Aztán utólag meg nincs hiszti, mert mire fel lenne.

2018. jan. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
76%
Érdekes..
2018. jan. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
49%

Az én barátom azt felajánlotta,hogy kijön értem a buszhoz,pedig onnan kb. 5-6 percre lakom.

Azért ha mást nem,a buszig elkísérhetett volna,úgyhogy én kérdőre vonnám.

2018. jan. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, szerintem ebben nincsen semmi furcsa, engem nem zavart volna, az is egy gesztus, hogy addig kikísért. Felnőtt vagy, ismerős vagy a helyen, nem félsz egyedül...miért kísért volna el végig? Ha megkéred, akkor biztosan elmegy veled, de ő magától ezt nem fogja kitalálni. Úgy gondolta, hogy metróig elkísér (szerintem ez is valami), majd visszamegy a társaságba és így veled is elment egy darabig, de onnan sem marad el sokáig. Azt sem kell túlgondolni, hogy ő miért ment vissza. Biztosan jól érezte magát, kicsit kikapcsolódott, ráért még és még akkor is élvezte, ha olyan emberekkel volt együtt, akiket amúgy nem kedvel, mert a hangulat jó volt. Ettől még te vagy a fontosabb neki, hiszen te vagy a barátnője, téged szeret, veled van együtt és ezek mind nem kötelező dolgok, úgyhogy, ha nem lennél számára fontos, ha nem jelentenél neki semmit, akkor egyszerűen csak nem lenne melletted. Ennyi, szerintem nem kell mindent kombinálni.
2018. jan. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!