Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes várni vagy lépjek túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes várni vagy lépjek túl rajta?

Figyelt kérdés

Az exem kb. 3 hónapja szakított velem, aztán visszakönyörögte magát, de 2 hét múlva mégis szakított. Olyan indokokkal, hogy jobbat érdemlek, nem működőképes a kapcsolatunk így, mert neki sokat kell dolgoznia stb. stb. Szerintem, ha valakik szeretik egymást, próbálnak megoldást találni.. de ő inkább a könnyebb utat választotta. A múlthéten beszéltünk és azt mondta ő szeret, hiányzok neki.. de nem tudja nekem megadni azt amit érdemlek..

Szerintetek csak szórakozik velem, hogy állandóan "felbukkan", amikor túl akarok lépni rajta? Érdemes várnom rá vagy inkább tényleg hagyjam?


2018. jan. 4. 13:34
 1/3 Derwana válasza:
Ilyenkor hagyjd!
2018. jan. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
85%

Nem tudom, ez nekem olyan kamu szövegnek hat, hogy "szeretlek, de te jobbat érdemelsz nálam". Aki szeret, az törekszik arra, hogy a lehető legjobb legyen.

Szerintem inkább más van a háttérben, és inkább talonban akar tartani. Vagy nem tudom, de ez akkor is gáz szöveg, tuti nem ez az igazság.

Én a helyedben hagynám a fenébe, szórakozzon mással. Zárd le vele a kontaktot, tiltsd le mindenhonnan, és akkor nem tud megzavarni a felejtésben és továbblépésben.

2018. jan. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem ha valaki komolyan úgy gondolja, hogy nem elég jó hozzád, akkor teljesen kilép az életedből és nem jön vissza sírni-ríni, hogy "brühühühü nem vagyok elég jó". Ilyen szituációban az a legkorrektebb megoldás, ha hagyja, hogy tényleg találj egy "jobb" párt.
2018. jan. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!