Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezelnétek az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezelnétek az ilyen nőcskét?

Figyelt kérdés
Barátom haveri társaságában van egy könnyű nőcske, aki úgymond kóstolgatja a barátom, igazgatja a ruháját, beleül az ölébe, tetszeleg előtte...a nőcske barátja nem igazán szól rá, a barátom meg nem igazán tudja kezelni ezt a helyzetet, engem meg kifejezetten idegesít.
2018. jan. 4. 15:01
 1/8 anonim válasza:
8%
Ajánljad fel neki a hármas szexet.
2018. jan. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Sehogy. A párom velem van, nyilván nem véletlenül. Ki a francot érdekel, hogy hány nő tetszeleg előtte? Megcsalni úgy se fog, elhagyni megint csak nem. Ha az égtől a földig pattog a csaj akkor se. Innestől kezdve olyan mindegy, hogy ki mit csinál. A kapcsolatunkra hatással van? Nincs. Akkor nem kell vele foglalkozni.
2018. jan. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

Azért ez egy kicsit vicces szitu,ahogy elképzelem, hogy a párom ölébe beleül egy csaj és ő meg tovább nézelődik, vagy beszélget velem?? :D HAHA mi az,hogy nem tudja kezelni? mondja meg a csajnak hogy fogja vissza magát,mivel kapcsolatban van. De úgy tűnik már ne is haragudj,hogy a te párod ezt még élvezi is, ha nem szól rá.

25L

2018. jan. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Én a párodat nem értem. Ezen nincs is mit ragozni többet.
2018. jan. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%
Hányszor írod még ki? XD
2018. jan. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%
Én sehogy nem kezelném, mert nem az én dolgom kezelni, hanem a barátodé. Vele kéne erről alaposan elbeszélgetned, neki kell a sarkára állnia, már ha egyáltalán zavarja a dolog..
2018. jan. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
72%

Hány éves a pasid? 12?

Azért nem tudja kezelni, mert minden vágya, hogy egyszer felpróbálja a kiscsajt.

Legközelebb, mikor hagyja a padikád, hogy enyelegjen vele ez a liba, akkor fogod magad, szó nélkül eltűnsz onnan. Telefon kikapcsol, ne legyél elérhető egy jó darabig.

Aztán ha a pasid reklamál, játszd az ártatlant, hogy azt hitted, szakítottatok. Te meg kínosnak és megalázónak érezted, hogy ezek ketten az orrod előtt izgulnak egymásra.

2018. jan. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1. te szerintem ne akadj ki látványosan ott a helyszínen, mert akkor úgy érzi sikerrel járt, legyőzött téged.

2. privátban szólj rá a párodra hogy a következő ilyennél legyen szíves és zárja rövidre a dolgot, a tetszelgésre ne reagáljon, ha meg az ölébe ül, kérje meg hogy álljon fel onnan, mert neked kellemetlen.

2018. jan. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!