Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezelnétek férfiak, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezelnétek férfiak, ha szakitas utan a no elmondana hogy terhes volt toletek?

Figyelt kérdés
Szoval harom honapot voltam egy olyan ferfival, aki nem akarja lekotni magat. Az elso szx soran annyira be voltunk indulva, hogy megszakitassal vedekeztunk, de nem hittem sokaig hogy terhes vagyok. A hormonjaim miatt az erzelmeim olyan kavarosak voltak, hogy egy csomot nyomultam es komoly kapcsolatra akartam ravenni a ferfit, akit ezzel is el is jesztettem. Mikor megtudtam, hogy terhes vagyok, az ido alatt nm tudtunk talalkozni es szemelysen akartam elmondani, de mivel a kapcsolatunk egyre rosszabb lett es mar dontest kellett hozzak, elvetettem. Ezutan talalkoztunk, de nem tudtam, hogy mondjam el, mert pon akkoriban fakadam ki, hogy akarom es o ekkor mar kzdett visszavonulot fujni. Most mar ki is lepett, hogy o nme tud kotodni hosszutavon. MEgis ugy bennem van, elmondanam, elakarom. De vajon mit fog szolni, talan el sem hiszi, pedig ha tudna, hogy miert voltam hiszterika..
2017. jan. 10. 16:57
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Elnezest a helyesirasert, sieve irtam. Es azt megjegyzem, hogy en nem tudtam, hogy o komolytalan, es beleszerettem
2017. jan. 10. 16:59
 2/17 anonim ***** válasza:
14%
Az a durva, hogy rakat pali meg arra vágyna hogy lekösse magát, gyereket neveljen, de gondolom te is az 50 udvarlód közül kiválasztottad a legjobb képűbbet és most sír a szád, hogy mégse kellesz neki.
2017. jan. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem a legjobb keput valasztottam, eleinte komoly erzelmesnek tunt, aki folyton keresett.. Valahogy csak ilyen a szerencsem, hogy aki nekem tetszik az elmenekul, amikor mar lemondok rola, visszajon. De meg sosem voltam terhes, es nagyon megviselt, folyton az jart az eszemben hogy en ezt szeretnem..vele a kapcsolatot, a kozos jovot :(
2017. jan. 10. 17:08
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt megrendítene, másrészt biztosítana abban, hogy a kapcsolatunk rossz volt, ha egy ilyen fontos információt eltitkolt előlem. (Magamban is keresném a hibát, hogy vajon miért nem mondta el...)


De így ennyi. Nem szeretném újrakezdeni, mert nem nagyon lennék képes megbízni a szóban forgó hölgyben és időre is szükségem lenne, hogy feldolgozzam ezt a dolgot.

2017. jan. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
ettől is félek, hogy akkor végképp elásnám magam előtte, én még szeretném vele ujrakezdeni, bár jelenleg huzott egy nagy falat maga es az en erzelmeim koze.
2017. jan. 10. 17:15
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan nem vagyok férfi, de én biztos, hogy nem mondanám el a helyedben. Minek? A magyarázatodból ítélve azért, hogy visszaszerezd ("pedig ha tudná, hogy miért voltam hisztérika..."), ez pedig bocsánat, de nagyon szánalmas dolog lenne Tőled. Itt még csöndesen megjegyzem, hogy még voltam is hasonló helyzetben (annyi különbséggel, hogy ott a srác akart volna komolyabbat, én nem), és nem, a terhességtől nem lettem hisztérika... tudom, hogy könnyű a hormonokra fogni a dolgokat, de... na. Az elmondjam/ne mondjam dilemmához még annyit, hogy ha nagyon el akarod/akartad volna mondani, azt az előtt kellett volna, hogy az abortusz mellett döntöttél. Persze valószínű, hogy ő is ezt akarta volna, de attól még te fogtad magad, és önkényesen megvontad tőle a döntés jogát. Innentől mit akarsz? Ne haragudj, tényleg nem bántani akarlak, csak ez a véleményem.
2017. jan. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nézd, én nőként írom, hogy az nem egy értékelhető párkapcsolat, ahol egy ilyen fontos dolgot nem lehet megosztani a másikkal. Innentől kezdve pedig tökmindegy, ki hogyan viszonyul hozzá.
2017. jan. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
de majdnem 3 hetig nem tudtunk szemelyesen talalkozni, elakartam volna. De ugy fest jobb ha ezt a titkot sirba viszem.
2017. jan. 10. 17:19
 9/17 anonim ***** válasza:
55%
Őszintén? Elküldeném a búsba. Ha volt olyan kedves és szó nélkül megölte a gyerekemet ilyen nevetséges indokkal, hogy "nem tudtunk találkozni" meg "személyesen akartam", akkor mostmár utólag is hagyjon ki belőle. Röhej...
2017. jan. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Az bezzeg jolestett neki,hogy 3 honapig szexelhetett veled,de a huseged nem kellett neki.Hasonloan jartam en is,csak az 3 ev volt,nem honap es nem lettem terhes,csak a pasi megijedt hogy az vagyok.meg a komoly kapcsolat lehetosegetol.En igenis kepebe vagnam,hogy azert kellett elvetetnem a gyereket,mert o egy komoly kapcsolatra,erzelmekre alkalmatlan pocs.jol felpiszkalni a lalkiismeretet,ha vsn neki....had egye a fene.Bar 3 honap utan....Nos.te is buta voltal.Jozanabbnak kellett volna lenned.3 honap eleg keves ido...
2017. jan. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!