Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovabb, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szeretnem ha olyan emberek irnanak nekem, akik valamilyen módon megvaltoztattak az eletüket! Nagyon regen tudom hogy nem akarok a ferjemmel megöregedni, nem olyan jo a kapcsolatunk! Nem tudom öt elkepzelni mellettem, egy teljes eletet nem tudok vele leelni! Nemtudom mit tegyek de nagyon nem erzem jol magam evek ota! Kicsuszott az eletem iranyitasa a kezemböl,es csak letezem! A ferjemmel nem tudom megbeszelni, ö nem olyan ember, öt nem igazan erdeklik az erzelmek! Meglegyen a szex a többi nem erdekli...sajnos,de ezt mar elengedtem! Törteneteket irnatok akik mar atestek ezen hogy valtsanak?! Köszönöm!

2018. jan. 5. 16:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Most konkrétan mire vagy kíváncsi? Ha nem tudsz a férjeddel együtt élni, és tényleg megoldhatatlanok a problémáitok, akkor el kell válni, és kész. Nem olyan bonyolult az élet, mint ahogyan egyesen bonyolítják saját maguknak...
2018. jan. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha így érzed, és nincs esély arra, hogy rendbe hozzátok, akkor költözés és válóper.
2018. jan. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Csakhogy a ferjemnek igy jo minden ahogy van! Ö nem akar valni,gyerekek is vannak, es eleg nehez valtani! Valamilyen szinten en is ragazkodom, bar fogalmam sincs mi tart még itt! Sztem a felelem
2018. jan. 5. 16:42
 4/11 A kérdező kommentje:
Tudom ö nem engedne el,13 ev azert mar nem keves idö! Felek a vitaktol...
2018. jan. 5. 16:45
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem mersz lépni, akkor mi a célja a kérdésednek?! Tudod, segíteni is csak annak lehet, aki elfogadja a felé nyújtott kezet...
2018. jan. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A váláshoz nem kell a másik fél beleegyezése. Viták lesznek, és a gyerekeket is meg fogja viselni a dolog.
2018. jan. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell a belegyezése vagy az engedélye. Elválsz és kész.

Nagy változás nem lesz, csak innentől egyedül neveled a gyerekeket.

2018. jan. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ertem es tudom, de elkepzelem ahogy ele allok es közlöm hogy el akarok valni, hat sztem elöször kiröhögne, utana pedig engem hibaztatna es eszebe sem jutna hogy ö is hibas! Aztan agresszivan viselkedne!
2018. jan. 5. 16:54
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Agresszìvan? +1 ok,hogy elválj.
2018. jan. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Te nem a megoldást keresed, hanem a kifogásokat, hogy miért ne. Ülj a seggeden, vagy taposd a langyos f@st életed végéig, a te dolgod. De ide ne gyere többszőr siránkozni, ha kérhetlek!
2018. jan. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!