Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nem tart szexinek....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem tart szexinek. Hogy tovább?

Figyelt kérdés

22 éves nő vagyok. Hiába vagyok szép(annak mondanak), nincs SEMMILYEN nőies kisugárzásom.

Csinosan öltözködöm, nem viselkedem férfiasan, mégsincs bennem semmi rossz, semmi szexi.

A barátommal 2 éve vagyunk együtt. Sokszor kéri, hogy izgassam fel, de nem hatok rá. Ha odamegyek, szexin nézek rá, elkezd nevetni, és azt mondja nekem ez nem áll jól.

Múltkor felvettem egy rövid szoknyát, ránéztem és mondtam neki, hogy "gyere ide te rossz fiú", mire elkezdett hangosan nevetni. Akármit csinálok, azt mondja, hogy nekem nem domináns a hangom, a viselkedésem, és ez számomra megalázó. Csókot sem kapok szinte semmit tőle, nem is igényli.

Anno az exemmel ugyanez volt, majdnem megcsalt egy szexi lánnyal.

Ha elmegyünk valahova, én vagyok az egyetlen, akihez nem jönnek oda a fiúk.

A barátom mindig azt mondja, hogy "túl jó" vagyok. Régen rengetegszer hallgattam, hogy legyen tetkóm, piercingem, fessem be a hajam mert így unalmas.

Sminkelek, magassarkút és telitalpút hordok, igényes vagyok, a körmeim szép, festettek, a ruháim általában csipkés felsők, fekete sztreccsnadrág. Az alakom jó, vékony vagyok nagy fenékkel. Anno a fiúk mondták, hogy szép vagyok(nem kérdeztem, ők maguktól).

Belsőre meg elég kislányos vagyok(rengeteget röhögcsélek, imádok meséket nézni, stb).

Mást lányt látok, és elkap a sírás. Nem tudom, mi hiányzik belőlem, és így, hogy a barátomnak se vagyok jó, teljesen magam alatt vagyok.

Ráadásul rám sosem buktak a pasik, anno amikor mondták, hogy szép vagyok, azok sem akartak tőlem semmit.

Tényleg ott tartok, hogy ha teletetováltatnám magamat, meg kihívó lennék, akkor becsülnének meg?


2018. jan. 2. 20:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
A barátod tapló. Dobd ki és keress normális férfit. Megalázó, amit művel. 26N
2018. jan. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Ez egy belülről fakadó, kisugárzás beli dolog. Őszintén? Nem tudsz rajta változtatni. Majd egyszer jön valaki, akinek így is kelleni fogsz, de ennyi.
2018. jan. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%

Azt mondja viselkedj szexin, és amikor ezzel próbálkozol, kinevet? Ezzel jól tönkre tudja tenni az önértékelésedet. Másrészt elég tapló dolog...:/

21N

2018. jan. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%

Az nem fordult meg a fejedben, hogy nem a kinézeteddel van a baj, hanem a barátoddal?



(mondjuk az erősen túltolt szexizést én is inkább nevetségesnek tartom, de ettől még a párod egy mezei tapló)

2018. jan. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem meg normális vagy így ahogy vagy!

Csak azért mondom mer én se vagyok az a tipikus ribizli fej..hanem én ilyen lazább csaj vagyok,sokszor fiús vagyok, nyilván több pasiknak tetszenék muszempillaba stb de az már nem én lennék, nem érezném jól magamat.

Majd találsz te is egy olyan férfit aki így fog szeretni:) ha a mostani nem szeret így.. majd más fog!

2018. jan. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
Dobd ezt a bunkot,nem veled van a baj!
2018. jan. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
49%
Meh hanyszor irod ezt ki? Most kihagytal egy par honap szunetet, aztan megint ugyanaz a nota...
2018. jan. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%
A leírásodból nézve kicsit görcsösen próbálsz jól kinézni hogy megfelelj másoknak. Inkább érezd jól magad a bőrödben, amihez nem kell, hogy minden pasi rajtad legeltesse a szemét. A párod meg kb szivat, olyat kér tőled amilyen te nem vagy és ezt ő is tudja. Téged meg tönkretesz az, hogy ne tudsz megfelelni neki.
2018. jan. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
84%

Igen, nekem is úgy tűnt,hogy olvastam már itt ezt, vagy ehhez hasonló kérdést, problémát....


Nem tudsz más lenni és buta vagy (bocs') ha hajlasz arra,hogy a pasidnak eleget téve olyan próbálsz lenni amilyen nagyon nem Te vagy.


Nem mindenkinek kell tetkó és piercing,vagy ha nagyon szeretnél hát valami olyan helyen próbáld meg ami intim, és csak az láthatja akinek Te ezt láthatóvá teszed. Persze csak ha Te szeretnéd, ha nem, hát anélkül is van élet.


Legyél egy kicsit nyitottabb, az sosem árt, hátha könnyebben megy az ismerkedés, de magadat add.Úgysem tudsz más lenni. Legalábbis hosszabb ideig és előnyödre.

2018. jan. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
68%

Keress már egy pasast aki nem szépnek lát, hanem dögös kis ku_vának:)

Ez kellene most neked:)

2018. jan. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!