Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudok tovább lépni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok tovább lépni?

Figyelt kérdés

3 éve ismerkedtem meg az exemmel, akivel 1 évig voltunk együtt. Ő volt az első igazi szerelmem. Az elején sokat hazudott nekem, de aztán megnyílt előttem. Így tudomást szereztem a régebb óta fennálló kapcsolatáról is. Emiatt szakítottam vele, de sajnos nagyon hamar jött egy új, szinte tökéletes férfi, akivel azóta is (2 éve) együtt vagyok. Úgy érzem hogy nagyon szeretem őt és el tudom képzelni vele hosszabb távon is. De sajnos túl korán jött. Nem tudtam magam túltenni az előző kapcsolatomon. És ezért legcsaltam az exemmel. Nem is egyszer. Nagyon bűntudatom van emiatt, de egyszerüen úgy érzem hogy mindkettőjüket szeretem, csak valahogy teljesen máshogy.

Mióta újra találkozgatni kezdtem az exemmel, remgeteget javult a kapcsolatunk. Úgy érzem mintha a legjobb barátom lenne. Mindent elmondunk egymásnak és azt hiszem nem is vagyunk féltékenyek a másik komolyabb kapcsolatára.

Viszont a jelenlegi páromban is teljesen megbízok, nagyon sokat vagyunk együtt és tényleg úgy érzem hogy ő lenne a megfelelő társ a családalapításra stb....

De tudom hogy minden alkalommal amikor megcsalom, elárulom őt és a kapcsolatunkat.

Mit tudnék tenni ebben a helyzetben? Hogy tudnék könnyebben túllépni az exemen? Új életet akarok kezdeni...



2018. jan. 1. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"Viszont a jelenlegi páromban is teljesen megbízok"


:DDDDDDDDDDDDDDDDDD


anyád pics@jat.

2018. jan. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mar csak azzal tudnad fokozni ha jonne egy harmadik ferfi es mind a harommal kurogatnad magad
2018. jan. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jó kis provokatív kérdés egy ronda szűzkislánytól, aki arról álmodozik, hogy a legnépszerűbb riherongy lesz a városban.
2018. jan. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ugye te fizetsz a levegőért???

Mondjuk kezdj úgy új életet hogy ne legyél k...va

2018. jan. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kmelinda25 válasza:
Nehéz esett az biztos,èn ugyan igy vagyok,csak avval a különbséggel hogy a párom szeret két nőt. Az egyik férfit el kell engedned.
2018. jan. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!