Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk titeket mennyire zavarnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk titeket mennyire zavarnak a striák egy lányon?

Figyelt kérdés

Nekem van a karomon,derekamon,combomon és a mellemen.

18/L


2018. jan. 5. 21:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem hinném 24f
2018. jan. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
7%
Nagyon! Az ilyen nem véletlenül alakul ki, pláne egy fiatal lányon nrm véletlen!
2018. jan. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A nők 99%-án úgysem látjuk ezeket
2018. jan. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%

Hát... nem szeretem őket, de nem is őket kell szeretnem. :D


Amúgy nem zavar egyáltalán.

2018. jan. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
semennyire nem zavar
2018. jan. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%

"Az ilyen nem véletlenül alakul ki"


Hát nem véletlen, mivel a teste növekedése közben bizony a legtöbb ember bőre striás lesz, de a gondolkodásra képes, érett emberek ezt maguktól is tudják :) Nekem speciel a térdem hajlata is csíkos, micsoda tragédia.

2018. jan. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Diavolino44 ***** válasza:
Ebbol nagyobb ugyet csinalnak a nok, mint ami valojaban.
2018. jan. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Létzik egy olyan nevű betegség, hogy kötőszöveti gyengeség. Erre sportolhatsz, diétázhatsz bármennyit, kenheted, amivel akarod, nem fog elmúlni. Ez egy öröklött dolog, nem lehet vele tenni semmit. Világ életemben nádszál vékony voltam, mégis ilyen volt a combom már tizenévesen is. Lehet rá fujjogni, csak nem érdemes! Aki meg ez alapján ítél, annak úgy kell, de az olyantól én is jobb, ha távol tartom magam!
2018. jan. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A ferfiak neha azt sem veszik eszre ha szoros a nunid. ;D
2018. jan. 6. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Fotot
2018. jan. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!