Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bocsánatot kérjek vagy várjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bocsánatot kérjek vagy várjam meg amíg ő fog?

Figyelt kérdés
Ma barátnőmmel csúnyán összevesztünk.A problémája az volt hogy nálam volt a barátom és a barátnőm felhívott(40km-re lakik tőlem) én mondtam neki hogy most nem alkalmas mert a barátommal vagyok,erre ő nagyon beindult kiabált velem a telefonba,elhordott mindenek,meg hogy tudja hogy nem barátom van ott hanem egy nő.Mondtam oda adom a barátom a ha akarja,de csak mondta a téveszméit,mondtam hogy ne mondjon már ilyen h..lyégesket,erre mondta hogy ha ő helyében lennék stb,meg higyek amit akarok.Én meguntam és nagyon csúnyán beszéltem vele kb azt hogy "tudod mit higgy te azt amit akarsz,te ostoba h..lye p..csa."Ezek után kinyomtam.Nemrég hívott,de nem vettem fel,kicsit unom hogy én vagyok szemét,de ő meg ha barátnőzik én simán megértem.
2018. jan. 6. 17:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen csajjal nem szabad együtt maradni. Minden ilyen szituációban féltékenységi rohama lesz...
2018. jan. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Gyerekes amit a barátnőd csinál,te meg házipapucs vagy hogy ilyeneket eltűrsz,és nem vágod ki a francba.
2018. jan. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ki milyen rózsát szakít, olyat szagol. Zsák a foltját mindig megtalálja.


Egy féltékeny p..csával vagy együtt. Nem lesz hosszú életű ez a kapcsolat.

2018. jan. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Magyarul alaptalanul féltékenykedik és még számon is kér.


Nyilván a hangnemed nem volt szép, de valahol megértelek. Csakis a hangnemért azt mondom, igen, illene bocsánatot kérni. DE csakis azért!

Le kell vele ülnöd megbeszélni ezt a féltékenységi jelenetet, mert ha jól érzem, még egy ilyen a részéről és jobb ha sose kerül a szemeid elé.

2018. jan. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó tanács, dobd ki minél előbb, mert ez később csak rosszabb lesz.
2018. jan. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Most beszéltem vele telefonon,mert felvettem,de mondtam neki hogy majd akkor beszélek vele,ha elmegy elmeorvoshoz,erre lecsapta a telefont :D
2018. jan. 6. 17:32
 7/10 anonim ***** válasza:

És ilyenkor gondolom azt , hogy igazságtalan az élet. Ilyen nőknek van barátja , akik egyáltalán nincsenek tisztában a bizalom szó jelentésével és csak hisztiznek meg nyávognak.

Te meg kérdező tanulj meg okosabban dönteni ha barátnőt választasz 🙂

L

2018. jan. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
dobni
2018. jan. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#6


Egyik kutya, másik eb.

Két gyerek egy rakáson.


Most komolyan, szükség volt erre a gyerekes viselkedésedre?

Miért nem lehetett érett gondolkodású felnőtt ember módjára elmondani a dolgokat neki?


Megérdemlitek egymást. Sok boldogságot.

2018. jan. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Dobd ki a fenébe.
2018. jan. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!