Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom egy féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom egy féltékeny idióta lett, amióta megtudta, hogy biszex vagyok, és voltam már lánnyal. Várjam meg, amíg megbarátkozik vele vagy szakítsak?

Figyelt kérdés
Coming-outoltam neki, és azóta nem engedi, hogy a barátnőimmel legyek egyedül. Azt mondta, hogy azt még el tudná viselni, ha egy férfiért hagynám ott, mert lenne esélye, hogy visszaszerezzen, de egy azonos nemű kapcsolat más, mint egy ellenkező nemű, így talán egy nőtől nem tudna visszahódítani. Tönkretette az ünnepeket a veszekedésével és amikor rajtakapott, hogy egy lánynak írogattam (barát), számon kérte tőlem. Fiúkra is féltékeny volt eddig, de nem maximum csak említés szintjén.
2017. dec. 27. 12:16
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem a barátodnak igaza van.
2017. dec. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
68%
Miért lenne igaza? Ennyi erővel a kérdezőnek egy szem barátja sem lehet, mert mi van ha megcsalja a párját?
2017. dec. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
58%
Hat ja, igy eleg durva. Szerencsetlennek minden egyes, teged korulvevo ember konkurencia. Teny, hogy rosszul reagalta le, de ot is megertheted.
2017. dec. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
69%
Értsd meg az ő helyzetét is. De ha nem változik, akkor tényleg nincs mit tenni...
2017. dec. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
80%
A hab az lenne a tortán, ha mondjuk kiderülne, hogy neked több csajod volt mint neki... De ugye ilyen ez.
2017. dec. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Egy barátnőm volt meg egy kalandom lánnyal.
2017. dec. 27. 12:27
 7/36 anonim ***** válasza:
2%

nekem bejönnél


F/Budapest

2017. dec. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
51%

De milyen csacsi a barátod! Ott van az esélye, hogy egyszerre legyen két csajjal. Mert ugyebár akkor neked sem illene féltékenykedni!

Nemde?

2017. dec. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
72%
Csodás, szóval ilyen fontos megosztó dologról hazudtál neki x ideig. Tudtad, hogy vannak olyanok, akik nem jönnènek össze biszex emberrel, mégis sunnyogtál.. hát tessék, teljesen megérdemled, amit kaptál.
2017. dec. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
2 hónapja járunk, és 4 hónapig "kerülgettük egymást". Hogy kezdtem volna... "Szia drágám, képzeld biszex vagyok!"
2017. dec. 27. 12:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!