Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Micsináljak hogy a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Micsináljak hogy a barátnőm jobban kimutasa az érzéseit felém?

Figyelt kérdés

Egèsz friss a kapcsolatunk 2 honapja vagyunk együtt. Elejèn sokat beszèlgettünk találkoztunk. Èn pesten ő pest mellett lakik 45 km re kb fèlórás az út. Dolgozik kereskedelemben. Mondtam neki hogy örülnèk ha jobban foglakozna velem ès többet írna. Mondta h ah tudd ír annyit változott h mikor fel kell írja h jó reggelt kicsim. Èn is írok neki èreztetem vele h szeretem írom is de nem mindig reagál arra. Elèg sèrtődèkeny duzzogi. Ha èn nem írok neki percenkènt besèrtődik.

Nem tudom hogy mit tegyek ne legyen sèrtődès ès jobb legyen .


2018. jan. 6. 17:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nincs mit tegyèl ő ilyen ő csak így tudja kimutatni az èrzèseit,ebből nincs mit eröltetni attol nem lesz neked jó ha tudod hogy azèrt mutassa ki az èrzèseit mert te kèrted meg rà ès nem azèrt mert ő akarja.Ha szereted elfogadod amijen vagy vàrsz arra hogy ìrjon neked ès addig nem írsz neki.A törödèst az szerelmet nem lehet eröltetni ezek maguktól jönnek.Ha arra kèred hogy na már egy picit több figyelmet mutass felèm akkor jól tudod az azèrt lesz mert te kèrted
2018. jan. 7. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nem tudom elèg èrdekes amiket csinál.

Ugy volt hogy tegnap feljőn.

Erre nem szolt volna h mèg se jön.

Este 10-kor írt h akkor èrt haza.

Most reggel se írt 2 -kor írta h vezetett de h mit azt nem tudom mivel se jogsi se autoja XD.

Nem szeretnèm h a kapcsolatunk ilyenek miadt menjen szèt. Szeretnèm ha ezen együtt változtatnank. Üljek le vele ès beszèlgesünk erről? Ez lenne a legtisztább nem? Vagy mit kène cselekedni?

2018. jan. 7. 16:27
 3/12 anonim ***** válasza:
Hàt szerintem igen beszèljètek meg az a legjobb megoldàs,hidd el hogy sokszor egy őszínte beszèlgetès sok mindent megold.
2018. jan. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Rendben.

Köszönöm a segitsègedet :)

2018. jan. 8. 10:02
 5/12 A kérdező kommentje:

12-kor hívtam telon ès kinyomta.

Reggel írtam is neki kètszer is.

Egyszerűen elzárkozik.

Most vègkèpp el vagyok keseredve.

2018. jan. 8. 13:43
 6/12 anonim ***** válasza:
Figyelj főleg hogy mèg friss a kapcsolatotok,nem kène kimutasd neki azt hogy mennyire oda vagy èrte,te tetèl lèpèst kinyomott,lehet azèrt viselkedik így mert làssa hú de oda vagy èrte ès nem fèl h elveszít.Többet ne hívd ne írj neki hidd el ha szeret majd keresni fog ő magàtól.Vàrd hogy ő keressen ne félj ha szeret keresni fog.
2018. jan. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Rendben.

Ès ha nem keres?

Akkor micsináljak?

2018. jan. 8. 14:45
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha nem keress akkor nem vagy eleggè fontos neki.Igy hàt ami nem megy nem kell eröltetni mert attòl csak saját magadnak csinàlsz rosszat mègjobban fogsz szenvedni.Hadd keressen ő ès ha nem akkor engedd el mert mèg könnyebb mert nem vagytok ojan règ eggyütt kèsöbb nehezebb lesz.Vagy azèrt nem keress ès azèrt nyom ki mert tudja hogy te ugy is fogod keresni es evel huzat tèged vagy nem szeret.De ezt te tudod azt teszel amit akarsz de gondold at jól
2018. jan. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Ès te így ezek alapján mit gondolsz?

Huzat vagy szerethet?

Tegnap mèg írta hogy kicsim.

Ami kint volt fotonk mára már lekerült wacappon . Azt se látom h mikor volt fent.

De írni tudok neki ettől függetlenül.

Szoval nem tiltott.

2018. jan. 8. 16:23
 10/12 anonim ***** válasza:
Hat ugy latszik akkor ő se tudja mit akar.Nem tudnal vele talakozni hamar nem tudod elerni hogy megbeszeljetek hogy mi valtsa ki a viselkedeset.Esetleg elmennel hozza vagy ijensmi
2018. jan. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!