Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitegyek hogy a ferjem kimutas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitegyek hogy a ferjem kimutasa az erzelmejit?

Figyelt kérdés
21 eves vagyok aparom 37 van egy kozos kislanyunk negy eve elunk egyut elvalt ferfi az elozo hazasagabol van neki harom gyermeke az elejen kibirta mutatni hogy szeret hogy torodik velem de ezis csak adig tartot amig udvarolt ez volt egy honap majnem azota nem mutasaki enmicsinajak? kimutatom feleje hogy menyire szeretem de onem semi jelet nem agya
2017. febr. 17. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Mert nem tudsz írni. Az olyan emberek felén nehéz kimutatni.


Amúgy meg a három gyerek ez előző házzaságból nem jön be? van köztük egy jó srác nem? :D ott is kb 16 év lehet a különbség közted meg közte...


Amúgy meg ha az elején ki tudta mutatni, hogy szeret, akkor szerintem most is ki tudná mutatni... csak talán meg nem szeret.. nem?

2017. febr. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
El kell végezni a nyolc általánost és utánna keresni egy hozzád illő értelmes úriembert.
2017. febr. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

Első válaszoló vagyok. Válaszolok a valódi kérdésedre.


Valószínűleg a kezdeti szerelem elmúlt, megszokott téged, belekényelmesedett a kapcsolatba. Már nem kell küzdenie érted, mert megszerzett. Ellaposodott a kapcsolat, talán már nem szeret. Tényleg vele kellene ezt megbeszélned, hisz egy jó kapcsolatban erről is tudni kell beszélni. Látatlanban mi ennél többet nem tudunk segíteni.

2017. febr. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
megkerdeztem tole hogytalan marnem szerec asztmongya hogy engem szeret es hogy azelozo hazasagais ezert ment nonkre mog az ano sokszor megcsalta nade en ecersem csaltam meg mert enboldogvagyok vele nemtudom mit csinajak velemar
2017. febr. 17. 21:20
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

#16 leköptem a monitort úgy felröhögtem :'D


kérdező: Azt kérdezted, hogy mit tudok én rólad... nos pont csak annyit, hogy így írsz. ENNYIT. meg hogy 17 évesen oda költöztél egy 33 éves férfihez, akinek már volt 3 gyereke. Meg még azt is, hogy van egy két éves kislányotok, és 19 évesen véletlenül estél teherbe. De ezek még nem is zavarnak (de azért elég sokat elárulnak).. DE hogy írsz már könyörgöm :'D Ennyi nekem elég, ahogy írsz :D behalok.


Amúgy azt mondjuk elhiszem, hogy jó anyuka vagy. Biztos oroszlán anyaként védelmezed a kislányod :)

2017. febr. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%

Tudod, a kapcsolatok többségében ez történik. Megvan a préda, már nem kell érte küzdeni, bele lehet kényelmesedni a kapcsolatba.

És hát... tudod, olyan NINCS, hogy egy házasság megromlásáért az egyik fél a felelős. Lehet, hogy a volt feleség is azért csalta meg, mert a férje elfelejtett férfiként viselkedni, mások meg még képesek voltak erre...

Nem ítéllek el, sajnos én is belefutottam ebbe a hibába, hogy elcsábultam a kezdeti nagy hősszerelmes rajongástól. Aztán egy idő után csak pislogtam, hogy hogy lakótársakként élünk együtt. (Persze ott is az ex, és csakis az ex volt a szemét, aljas, hazug dög... aztán mikor szakítottam, akkor én lettem az aktuális bűnbak. Az exem magában soha nem talált hibát, ő tökéletesen csinált mindent... úgy hallottam, a mostani kapcsolata is haldoklik. Persze ott is a nő a hibás...)

2017. febr. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%

Ja és hogy a kérdésedre is válaszoljak: egy 37 éves ember már nem változik. Ő ilyen, vagy megszoksz, vagy megszöksz.

Tudod, ezért szoktak az emberek pár évet együtt élni a házasság és gyermekvállalás előtt, hogy kiderüljön, hosszú távon is tud-e működni a dolog...

Hiba volt egy év után teherbe esni tőle, amikor még javában tartott a rózsaszín köd. Az igazi kapcsolat az után kezdődik... akkor derül ki, hogy milyen is a másik valójában.

Ha tényleg olyan férjre vágysz, aki kimutatja az érzéseit, akkor keress olyat. De az nem a mostani férjed.

2017. febr. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
teny nagyon sokatveszek szunk akicsi meg szuletese utan parnapig minden rendben ment deutana robant a bomba es el hagytam haza koltoztem a nagy szuleim hez de parnap mulva kibekultunk visza koltoztem hoza a picivel akor megint minden rendben volt monthatnam azota minden nap veszek szunk
2017. febr. 18. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!