Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te hogyan oldanád meg? (ápolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te hogyan oldanád meg? (ápolatlanság)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Párom egy jóképű 20-as évei végén járó férfi. Már a kapcsolat elején is feltűntek dolgok,de valahogy akkor nem zavart még annyira. Volt, hogy esténként, reggeleként nem mosott fogat,stb... de az öltözködésére mindig figyelt. Az utóbbi hónapokban észrevettem, hogy nem ad még annyira sem magára, mint régebben. Többször izzadságszaga van, ritkán mos hajat, úgy érzem csak akkor zuhanyzik ha tudja, hogy együtt leszünk.

Arról nem is beszélve, hogy ha vele vagyok és otthon vagyunk nála kinyúlt, slampos, néha koszos pólóban van.

Nyilván ha otthon vagyunk én is melegítőben vagyok, de azt nem tudnám megtenni, hogy az koszos, kinyúlt legyen. Úgy veszem észre, már nem foglalkozik azzal, hogy néz ki, mintha minden mindegy lenne.


Neked voltak hasonló gondjaid?


CSAK NORMÁLIS VÁLASZOKAT!


2018. jan. 7. 12:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%
Hihetetlen, én meg a belemet kidolgozom, mindig kifogástalan az illatom, öltözködésem, hajviseletem, de nem találok senkit, mert nem vagyok jóképű.
2018. jan. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
Fúj. Sürgősen beszélj vele, hogy változtasson. Ha nem, akkor lapát. Ez undorító.
2018. jan. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj erről vele, lehet valahol fel sem tűnik neki.
2018. jan. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
35%
Első !! Ne sírjál! Neked ez jutott. A semmi!
2018. jan. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
Hogy nem tűnhet fel neki egy tudatos döntés (hogy nem mos fogat)?
2018. jan. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Közöld vele, hogy kicsit alá ment az igényességi szintednek. Ez a férfitípus hiszi azt, hogy ha már vele van a nő akkor az az övé s már le lehet engedni. Ez egyéniség s szerintem csak ideig óráig javítható, aztán viszatér a valós énje.
2018. jan. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

6.

Igen, sajnos ezt én is így gondolom :( pedig nem olyan régtől vagyunk együtt (kicsit több, mint 1 év) de mégis ilyen. És ezt már mondtam is neki, hogy elkényelmesedett, elengedte magát, de nem nagyon érdekli. Olyan érzésem van, mintha úgy érezné van egy csinos nője és már semmit se kell tenni, elhanyagolhatja magát,stb..én úgyis ott vagyok.

De ami a furcsa, hogy ő viszont nem akárhogy beszél a nőkről, és nem akármilyen igényei vannak.

2018. jan. 7. 13:03
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem akarhogy beszel a nokrol, es emelle egy igenytelen paraszt... mit akarsz itt megoldani? Inkabb abba gondolj bele, hogyha ilyen pasival vagy, az egyedul teged minosit. A kezet nem mernem megfogni az ilyen alaknak, nehogy elkapjak valamit, nemhogy meg barmifele szexualis kapcsolatot letesiteni vele. De neked ezek szerint ennyi megfelel. Ennyi az igenyszinted.
2018. jan. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
69%

Elég kiábrándító, hogy sok fiatal férfi ilyen igénytelen tud lenni...(természetesen ahogy a nők is).

Szerintem a napi 1x a fürdés, fogmosás, izzadásgátló használata alap dolog! Hajmosás minimum heti 1x, persze ha szükséges 3-4 naponta. Megmondom őszintén, én ha a te helyedben lennék, már régen kidobtam volna a francba. Soha nem tudnék igénytelen férfi párja lenni. Nem kell 1000 Ft-os tüsfürdő, hajsampon, fogkrém... de ilyen fiatalon azért igazán adhatna magára.

Beszélgess el vele, mert ez így gyomorforgató lehet... Gondolom Te sem egy ilyen pasit akarsz magad mellett tudni...

2018. jan. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez.....sőőőőőt :(
2018. jan. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!