Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ápolatlanság?

Figyelt kérdés

A barátnőm azzal nyúz,hogy miért nem borotválkozok meg(arc).

Szerinte ápolatlanság,holott minden nap nyírom géppel,ki van egyenesítve a pajeszomtól a számig a nyakamon is ki van egyenesítve minden nap foglalkozok vele?kb 1cm-es

18/f


2012. márc. 12. 17:50
 1/7 anonim ***** válasza:
hajegyenesítővel egyenesíted?
2012. márc. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem az. A barátnőd nem szereti az ilyet és nem ismeri a fogalmakat.
2012. márc. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

dehogy is hát borostaigazítóval.

attól hogy valaki szakállas az még nem kelt ápolatlanság érzetet ha foglalkozva van vele sztem,még ha 1 centinél hosszabb akkor sem

2012. márc. 12. 17:56
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
én pl sokkal jobban szeretem, ha egy pasi nincs megborotkálkozva, csak borostásra vágva.
2012. márc. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Biztos királyul nézel ki, az ilyen fiatal srácoknak jól áll a(z igényes) borosta.
2012. márc. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az igényes borostával semmi baj nincs de azért kérdezd meg más véleményét is lehet tényleg hülyén áll
2012. márc. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát ezaz hogy egyáltalán nem áll hülyén ,mióta csak vágom és nem borotválom többen is mondták hogy sokkal férfiasabb vagyok tőle és hogy jól áll
2012. márc. 12. 20:58

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!