Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te hogyan oldanád meg? (ápolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te hogyan oldanád meg? (ápolatlanság)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Párom egy jóképű 20-as évei végén járó férfi. Már a kapcsolat elején is feltűntek dolgok,de valahogy akkor nem zavart még annyira. Volt, hogy esténként, reggeleként nem mosott fogat,stb... de az öltözködésére mindig figyelt. Az utóbbi hónapokban észrevettem, hogy nem ad még annyira sem magára, mint régebben. Többször izzadságszaga van, ritkán mos hajat, úgy érzem csak akkor zuhanyzik ha tudja, hogy együtt leszünk.

Arról nem is beszélve, hogy ha vele vagyok és otthon vagyunk nála kinyúlt, slampos, néha koszos pólóban van.

Nyilván ha otthon vagyunk én is melegítőben vagyok, de azt nem tudnám megtenni, hogy az koszos, kinyúlt legyen. Úgy veszem észre, már nem foglalkozik azzal, hogy néz ki, mintha minden mindegy lenne.


Neked voltak hasonló gondjaid?


CSAK NORMÁLIS VÁLASZOKAT!


2018. jan. 7. 12:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Dobd ki a francba, és keress ÉRTELMES férfit...
2018. jan. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!