Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti 22 évesen összejönn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti 22 évesen összejönnétek egy 30 év körüli férfival? Mennyire érződik a korkülönbség?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre, hogy a 30-as éveik elején járó férfiaknak is tetszem, de kicsit aggódom, mert úgy érzem, hogy ez a 8-10 év elég sokat nyom még a latba mentalitás, gondolkodásmód szempontjából. Elvégre én még csak most fejeztem be az egyetemet, ők meg már évek óta dolgoznak, nem érzem elég "jónak" és tapasztalnak magam hozzájuk képest.
2018. jan. 7. 22:23
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
31%
Jól érzed, hogy mem jó ötlet. Túl nagy a külünbség mimden téren. Persze ritka kivételek vannak.
2018. jan. 8. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
58%
22/32 felallasban vagyunk egyutt. En ezt meg emlitesre melto korkulonbsegnek sem mondanam. Bizonyos kor utan teljesen normalis. En pl. nem tudnek mar mit kezdenk egy 20-22 eves fiuval. Nekem ok meg szinte gyerekek (tisztelet a kivetelnek).
2018. jan. 8. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
8%
Igen, bizonyos kor után nem számít a korkülönbség, de az nem ez a kor... A 22 éves még agyilag gyerek, ha egy 30 éves férfi vele egy szinten van, az csak őt minősíti. A válaszom nem.
2018. jan. 8. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
51%

#13 Ne játsszd már a hülyét, mintha kb nem ebben a világban élnél. Ilyen érettség témaban nagyon éles különbségek vannak férfiak és nők között. Egy 22 éves lány bőven van egy 30 éves pasi érettségi szintjén(kivételek mindig vannak, de általában mondva). A 22 éves lányok többsége egyáltalán nem éretlen, jobb esetben ilyenkor már kész felnőtt nők. A pasik viszont ebben a korban még épp olyanok, mint 16 évesen is voltak...gyerekesek, komolytalanok a szándékaik, buli buli hátán.


A lányoknál ez a bulis időszak általában olyan 20 éves korig lecseng, ha egyáltalán szeretnek bulizni, de a többségük már kis tiniként is inkább komoly kapcsolatban gondolkozik. A 21-22 éves lányismerőseim közül nem egynek már gyereke van, ott tudatosan jött ilyenkor a baba és érettek is hozzá. A pasik viszont? 30 alatt manapság hallani sem akarnak ilyesmiről, de jobb is, mert nem véletlenül van az a mondás, hogy a férfiak örök gyerekek, akik sosem nőnek fel.

2018. jan. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
16%
#14: Nagyon úgy tűnik, hogy te élsz valami álomvilágban, ha szerinted a huszonpáréves lányok érett, felnőtt gondolkodású emberek. Gondolom ez a gyakoris párhuzamos valóság, ahol ugye minden nő csak a pénzre hajt és tsai. Ha valóban annyira érettek lennének, valószínűleg nem is jönnének össze az általad gyerekesnek és komolytalannak titulát 30-as férfiakkal. Kis paradoxon. A férfiak degradálása meg pláne érthetetlen, persze, vannak akikre rátör a kapuzárási/nyitási pánik, és úgy viselkednek mint egy tini, meg össze is jönnek eggyel (hogy témánál maradjunk, ugye), de egy normális felnőtt férfi nem gyerekes, visszamaradott - ahogy te gondolod - , ennek megfelelően pedig nem is kezd gyerekekkel. Úgyhogy a válaszom továbbra is nem, hiába pontozgatsz le. Szép napot.
2018. jan. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
55%

Kérdező? Kinek akarsz megfelelni? Miből gondolod, hogy nem lennél elég jó? Azért mert egy 30 év körüli férfi évek óta dolgozik, teljesen normális. 22 évesen pedig teljesen normális, hogy befejezted az egyetemet.


A korkülönbség nem kizáró ok. Engem ugyan elgondolkodtatna, de ezt embere válogatja. Kinek milyen véleménye van a jelenről, jövőről, milyen igényei vannak. Ha a két fél elképzelései összeegyeztethetők, szerintem belefér a kapcsolatba.

2018. jan. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Köztünk hat év van, és?


Ő inkább az agy, okos, művelt és mindig megtalálja a problémát.

Én a szív, olvasott, okos nő vagyok, de pl. előbb esek pánikba.


Gondolkodásra egyezünk, és nem feltétlen az idősebb az érettebb.


Exem 5-tel volt nálam több, de anyucikisfia, és még mindig ott tartott 31 évesen is, hogy a barátok meg anci véleményétl tett mindent függővé.

2018. jan. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Elárulok egy titkot: 50 évesen is pont olyan az ember, mint 25 évesen. Nem lesz okosabb, "érettebb". Csak lesz mögötte még pár év, ennyi. (32/F)
2018. dec. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Nem a kor szamít hanem az érettség.

A legtöbb 20-25csaj gondolja hogy érett de nem. Ferfiaknal is ugyanugy.

Én 30évesen eszem ágában se lenne kikezdeni egy 22-l .

Számomra egy igazi nõben kell legyen tartás es a legtobb 20koruli csajokat ugy hűjíted ahogy akarod.

Kellenek évek, és nem.azert hogy sok ferfi atmenjen rajta es ilyen tipusu tapasztalatokat szerezzen. Egyszerűen 20evesen nem tudjak mit akarnak. Ahoz fel kell mutatni valamit.

Azt gondoljak az ilyen csajok ok semmit sem kell tegyenek, a férfi kedvességét teljesen természetesnek veszik.

Egy érett nõ viszont más szemlélettel van: másképp értékelik a kedvességed, van tartásuk , tudjak mit akarnak, csak penzert es csak a buli miatt nem.mennek bele butasagokba. Hol van ez egy 20évestõl?

30evesen is kevesen erettek, van aki soha nem is lesz mert nem.akar.

Tehat a legfontosabb hogy ugyanaz az ertekrend es erettseg legyen es ez nem kortol fuggõ, viszont aki idosebb nagyobb eselyel érettebb is.

Nálatok lehet kb.ugyanaz

2018. dec. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én elmúltam már 45, amikor az egyetemen egy végzős lánnyal összejöttem, ráadásul ő kb. 20 cm-rel magasabb is volt, mégis jó volt vele az ágyban is, órákig csak dugtunk. azért szakítottunk, mert ő nem akart komoly kapcsolatot. de volt pár jó hónapunk. :-)
2019. ápr. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!