Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom miattam mulasztotta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom miattam mulasztotta el élete karrierjét. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

22 évesek vagyunk, 3 éve együtt.

A barátomnak elég komoly munkája van, és úgy adta az élet, hogy jövőre messze kell mennie dolgozni. (Lehet sikerül Pesten megoldania, de ez kétes). Nekem az egyetemem Pesten van.

Most közölték, hogy 2 órányi autóútra helyezik ki innen majd nagy valószínűséggel, ami azt jelenti, hogy hétvégente találkozunk(és nem tudok oda költözni, mert akkor nem tudnék egyetemre járni).

Mondta nekem, hogy szíve szerint ő máshova ment volna, 4 óra autóútra, de akkor valószínűleg vége lett volna a kapcsolatunknak.

Én ezt nem is tudtam, mert ő titkolta, hogy az a szíve vágya. Miattam mulasztotta el.

Nekem ez így nagyon rossz. Én sosem akartam egy embernek sem a karrierje útjába állni. Ráadásul nem is biztos, hogy egykönnyen válthatna munkahelyet.

Lehet évekig ingázna, hogy pénteken haza vezet, vasárnap megy is vissza. 3 éve távkapcsolatban élünk, de az utolsó két év közelebb került.

Őszintén, én abban reménykedtem, hogy itt lesz Pesten, mert ő nekem azt mondogatta, hogy ide akar kerülni.

És még így is, két távolabbi hely közül a közelebbire került.

Volt valaki így? Hogy vészelitek túl? Nekem már iszonyatosan hiányzik, ráadásul ez egy elég szigorú meló.


2018. jan. 8. 16:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Inkabb azon gondolkodnek el, hogy milyen eros lehet az a kapcsolat, amit 4 oras tavolsag tonkre tudna tenni...
2018. jan. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%

"élete karrierje"


Azért nem kéne drámázni. Kétlem, hogy ez lenne élete legjobb ajánlata.

2018. jan. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
22 évesen komoly munka? Ez azt jelenti hogy öltönyben jar dolgozni és van aktatáskája is? :D
2018. jan. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
mit jelent az élete karrierje? Havi 1 millát kereshetett volna?
2018. jan. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%

Ahol egy kapcsolatban nem tudod összeegyeztetni a karriert meg a kapcsolatot, annak régen nincs értelme. Érdekes módon kismillióan megoldják, hogy építik az életüket, de emellett van egy jól működő párkapcsolatuk. Maximálisan egyet értek az első válaszolóval, 4 óra autókázás semmi. Ahol ekkora távolság problémát jelent, az nem tudom milyen kapcsolat.

Alap dolog, hogy ha a párom szeretne valamit, akkor támogatom benne. Tehát nem húzom a számat, mikor kijelenti, hogy 2-300 kilométerre akar menni. Hanem támogatom, és megerősítem benne, hogy csinálja. Mert a kapcsolatunkon semmit nem fog változtatni.

2018. jan. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
Ha annyira komoly lenne ez a kapcsolat, akkor közösen megbeszéltétek volna. Akkor beavatott volna. Főleg egy ilyen komoly dologban. Nekem úgy, hogy tűnik, nem vesz téged komolyan és nem is miattad nem vállalta el. De ne legyen igazam.
2018. jan. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%
Én is éltem négyórányi távolságra. Baromi nehéz volt, de sosem fordult meg a fejemben, hogy nem bírjuk ki és ez megerősített minket. Nekem elég furcsa a barátod felfogása.
2018. jan. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%

22 évesen nagyon komoly munka lehet :D

Amúgy az a kapcsolat, ahol ezt nem bírjátok megbeszélni, meg titkolózás van, meg gyakorin lelkizés, azért nem is kár, mert egy kalap kaki.

2018. jan. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem évente 2-3 darab egy hetes delegáció belefér egy kapcsolatba bármilyen távolságra legyen.

Ha ennél többet kér egy munka akkor nem éri meg... ITs területen dolgozom mar vagy őt éve. Szerintem nincs az a pénz amiért meg éri feladózni egy jó kapcsolatot. Ha jó vagy abban amit csinálsz,

diplomával akkor barmikor kaphatsz munkát.

Ha meg szar a diploma vagy nincs akkor barmit elvállalsz bárhol, csak hogy meg tudj élni.

2018. jan. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha úgyis hétvégente találkoztok, akkor nem teljesen mindegy, hogy kettő vagy négy órát kell utazni egy hétvégéért?


Amúgy, nem miattad mulasztotta el élete munkáját. Téged be se avatott, nem tudtál beleszólni, ő döntött így. Ne legyen lelkiismeret furdalásod emiatt.

2018. jan. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!