Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "A nő dolga, hogy egyengesse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"A nő dolga, hogy egyengesse a férfi karrierjét és bátorsítsa, a férfié pedig az, hogy a nőt a tenyerén hordozza és kényeztesse. " Kinek jönne be ez a felállás?

Figyelt kérdés
2017. aug. 3. 13:52
1 2 3 4 5
 1/43 A kérdező kommentje:
*bátorítsa
2017. aug. 3. 13:52
 2/43 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem az állítás mindkét része, oda-vissza kéne, hogy értendő legyen.
2017. aug. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
De csak egyoldalú. A férfi piedesztálra emeli a nőt a szépségéért és a kedvességért és elhalmozza minden földi a jóval, a nő meg arra teszi fel az életét, hogy felhasználja a kapcsolatait a férfi útjának egyengetésében, rendben tartja az otthonát, és neveli a gyerekeket.
2017. aug. 3. 13:55
 4/43 anonim ***** válasza:
70%
Nekem ez igy kevés. Nagyon.
2017. aug. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
74%

Miért lenne csak egyoldalú?


Akkor, te azon az elven vagy, hogy a nő otthon legyen (ne legyen karrierje), csak a férfi dolgozzon?


Lehet, hogy vannak még családok, ahol ez működik, de az esetek többségében, ma már nem ez van.

2017. aug. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:

A nő is dolgozhat, de ne legyen karrierterve, és csak "zsebpénzként".


És ez nem az én elvem.

2017. aug. 3. 14:00
 7/43 anonim ***** válasza:
15%
Lehet hogy van aki ezt igényli, de nekem elég régimódinak tűnik ez a felállás. Engem sosem kellett egyengessen senki sem a munkám terúletén, mindig tudtam a dolgomat magamtól is, amúgy meg egyetlen barátnőmet sem igazán érdekelte a karrierem, ami tök jó volt. Cserébe én sem hordoztam senkit sem a tenyeremen. Illetve még régebben hittem, hogy ez talán jópofa dolog lehet, mármint egy nő kedvében járni, de hamar rájöttem hogy ez csak oda vezetne, hogy a nők rettentően kihasználnának, a szexen kívül nem sok mindent tudnának cserébe adni, amire szükségem van. Mindent meg tudok csinálni magam is, nincs szükségem azért senkire, hogy mosson, főzzön rám ( többen próbálkoztak ilyennel az ingyen koszt-kvártéky fejében), egyedül a szex az, amiért a nőkre szüksége van a férfiaknak, szerintem...
2017. aug. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
65%
Számomra ez nem elfogadható. Ne a szépségemért tiszteljenek, hanem azért, amit elértem. Zsebpénz? Nevetséges.
2017. aug. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:

Anyám és a barátom elve (bár az utóbbi nincs kimondva).


Barátomnak sokáig nem volt munkája, ami betett az önbizalmának, és mióta van, csak arról beszél (ami nem is volna baj, mert elvileg büszke lennék rá), de úgy kezel, mintha kitartott nő lennék. Állandóan vesz nekem valamit, étterembe visz, még a kondibérletem is fizetni akarja (!)


Én a tudományos karrierre fókuszálok, szerettem volna TDK-n résztvenni, de a barátom szabályosan lefoglalta minden időmet, ezért nem maradt időm a kutatásra, sőt szerinte az csak tőle elvett idő lett volna.


Anyám szerint a férfi egó törékeny, amit ápolni kell, és hogy a férfi a fej, a nő a nyak, és hogy többet bátorítsam a barátomat, mert ő eleve szegényebb körülmények között él, mint én, és sose hozzam szóba az anyagi helyzetünket vagy az eszemet. Erre azt feleltem, hogy a PhD-mat hogyan titkoljam el előtte (csak viccelődve, de ez a titkos szívem vágya), ő meg azt mondta, hogy minek nekem PhD, amikor a kutatók nem keresnek jól, elvenné az időmet a családtól később, és hogy ha a jövendőbeli férjemet támogatom és jól fog keresni, az az egész családnak jó lesz.

2017. aug. 3. 14:13
 10/43 anonim ***** válasza:
79%

Ez teljes mértékben elfogadhatatlan.

A nő teljesen kiszolgáltatott helyzetben. Ha véget ér a kapcsolat, akkor pedig ott áll csupasz seggel a semmiben.

Köszi, de nem. Mindkét fél támogassa egymást a karrierjében.

2017. aug. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!