Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért számit minden lánynak/nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért számit minden lánynak/nőnek az, hogy a férfi sikeres legyen a karrierjét illetően?

Figyelt kérdés
Hogy függ össze a szexuális vonzódás és az, hogy egy férfi sikeres pályát tudhat e magáénak az anyagi területen? Sose értettem ezt a nőkkel kapcsolatban! Én, ha ránézek egy nőre, eszem ágában sincs az alapján megitélni, hogy mivel foglalkozik, ha minimálbéren él, attól még simán lehet vonzó a számomra! Képtelen vagyok felfogni, hogy a nők számára viszont miért fontos ez ennyire? Biológiailag abszolút nincs összefüggés szerintem a szexuális vonzódás és a karrier között!

2017. júl. 25. 21:15
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
44%
Na, vajon hogy... Ennyire ne tegyünk már föl átlátszó kérdéseket, amik csak a kollektív férfifröcsögés gyűjtőhelyei
2017. júl. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
72%

Ó, dehogy nincs. És itt nem is feltétlenül a pénzről van szó, egy csóró művésznek is mindig lesznek barátnői. A karrier, a teljesítmény azt sugallja hogy a választott hím kiváló képességű, sikeres, képes megtenni, elérni amit akar. Tud döntéseket hozni. Röviden: férfi.

És a jó géneket kell tovább örökíteni. Ha nem vagy nagyon helyes, de mondjuk művész vagy esetleg sportoló, az sem baj. De legyen benned valami.

Persze civilizáltabb társadalmakban ez nem elsődleges kitétel, de azért ott van valahol a listán...

2017. júl. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
48%
Nem kell baromi gazdagnak lemni, de egy kérdés csak: a feleséged majd óriási pocakkal, 6-7 hónaposan is dolgozni fog, mert addig sem jöttök ki a fizetésből?
2017. júl. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:

"Biológiailag abszolút nincs összefüggés szerintem a szexuális vonzódás és a karrier között!"


mert a biztos hátteret keresik.

2017. júl. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
5%

Valóban nem értek én sem egyet a kérdéssel, mert nem minden nő gondolkodik egyformán.


De a 3-as válaszoló szavai is megütöttek..

"A karrier, a teljesítmény azt sugallja hogy a választott hím kiváló képességű, sikeres, képes megtenni, elérni amit akar. Tud döntéseket hozni. Röviden: férfi."


Számomra éppen a karrieristák zöme az aki taszító, ugyanis nem attól lesz valaki férfi, hogy képes átgázolni a céljaiért bárkin, vagy bármikor hátba szúrja az addigi szövetségeseit, pl egy előreléptetésért.

2017. júl. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
23%
Azert mert alap dolog, az eletkepesseg, en egy minimalberen tengodo ferfit nem tudok komolyan venni, illetve nem ezekben a korokben mozgok, baratkozni sem baratkozom ilyen emberekkel. Az en ismeroseim mind ambiciozus fiatalok, nem keresunk egyelore felmilliot egy honapban, de mindenki a leheto legjobb eletkorulmenyek megvalositasan van. Es valoban nincs biologiai osszefugges, tetszett mar nekem is olyan 30 koruli ferfi, akinek SEMMIJE nem volt, de szexnel tobbet nem tudtam volna elkepzelni vele. Ennyi, nem illunk ossze az ilyen emberekkel.
2017. júl. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
57%
Most nem értem, egyszer az a baj, hogy a külsőt nézik, egyszer meg az, hogy a tehetséget? Wtf?
2017. júl. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 A kérdező kommentje:

"Nem kell baromi gazdagnak lemni, de egy kérdés csak: a feleséged majd óriási pocakkal, 6-7 hónaposan is dolgozni fog, mert addig sem jöttök ki a fizetésből?"


A kérdésed értelmetlen, mert manapság rengeteg nő sokkal jobb anyagi helyzetben van, mint a férfiak nagy része, rengeteg a vállalkozó, vezető pozicióban levő nő!

2017. júl. 25. 21:41
 9/54 anonim ***** válasza:
44%

"A kérdésed értelmetlen, mert manapság rengeteg nő sokkal jobb anyagi helyzetben van, mint a férfiak nagy része, rengeteg a vállalkozó, vezető pozicióban levő nő!

"


Hát ez az, annál nagyobb anyagi és karrier kiesés az otthon töltött évek.

2017. júl. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
62%

Nem láttam még komoly embert, aki szorgalmas, igényes, lelkiismeretes és akaraterős volt, de nem ért el sikereket semmiben.


Örök életemben a legjobbra törekedtem, a tanulmányaim terén is mindig igyekeztem, azt választottam, ami érdekel, hogy tudjak benne alkotni, emellett a szabadidőmben is azzal foglalkozom, hogy jobb, színesebb életem legyen, sportolok, alkotok... Nekem ez az élet. Nem mondom, hogy szenvedés, mert a jól végzett munka öröménél jobb érzés nincs, de ha már én így élek, nekem olyan társ kell, aki szintén nem adja lejjebb annál, amit ő kényelmesen és élhetően ugyan, de maximálisan nyújtani tud.


Nekem ez az érték, magamban is, másban is és fel tudok nézni arra, aki képes valami iránt ilyen szenvedéllyel küzdeni, aki fejlődőképes, és hatékony abban, amit csinál, képes változni, tenni aktívan a dolgaiért, az álmaiért (és valószínűleg a kapcsolatunkért) és kipréseli az életéből az utolsó csepp örömöt is. A boldogság márpedig nem az, hogy mindened megvan, hanem az, hogy bármit elérsz szép lassan, amit megálmodsz, mert egyrészt van mit megálmodni, másrészt az reális.


Lehet, hogy perverz vagyok és sikerfetisiszta ettől, de egyszerűen bottal sem piszkálnám azt az embert, aki mellett maszkulinabb vagyok, mert bennem több akaraterő és tűrőképesség van, mint benne. Ennek csak mellékhatása a siker. Egyszerűen nekem azt jelenti a tás, hogy valaki velem küzd és egymást támogatjuk, ösztönözzük egymást a fejlődésre a saját sikereinkkel. Nekem egy lusta, tétlen partner csak kolonc lenne a nyakamba, de kinek mi. Az előző párom ilyen volt sajnos. Az azelőtti meg (nyugodjon békében) megmutatta, hogy bármit megtehetünk, amit megálmodunk magunknak.(: És nagyon sokat dobott a személyiségemen, az önbecsülésemen, a mindenemen. Kis túlzással attól a kapcsolattól vagyok még most is boldog, a szomorú befejezés ellenére. Nagyon hálás lehetek neki.

21L

2017. júl. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!