Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg tudnád bocsátani, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg tudnád bocsátani, ha a kedves párod ezt tenné?

Figyelt kérdés

Készülnél egy fontos vizsgára, vagy a munkahelyen egy projekt bemutatására, vagy akármire, ami neked nagyon fontos. Stresszelnél ezerrel és jól esne, ha az, aki állítólag szeret és a társad, bátorítana és legalább ő nem nehezítené meg a felkészülést. A nagy nap előtt pedig érzéketlenül felbosszantana és addig sem kapnál egy csepp lelki támogatást sem.

A kifogás pedig egyszerűen az, hogy őt nem érdekli, hogy te dolgozol, vagy nem.


2018. jan. 8. 18:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon. Én egy hét múlva államvizsgázok, két pici gyerek van itthon, most ért haza a férjem, de felzavart az emeletre, hogy majd ő lesz velük, és tanuljak!
2018. jan. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
100%
Én elmondanám neki, hogy ez rosszul esik és törődjön mát ezzel egy kicsit, még ha csak annyit is mond, hogy sikerülni fog. Mivel együtt vagyunk ezért megbocsátanám, de ha mindjg le se sz@rja és még a beszélgetés sem használ akkor elgondolkoznék azon, hogy otthagyom.
2018. jan. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Sok sikert az államvizsgához! Örülök, hogy vannak ilyen kapcsolatok is, mint a tied. (:
2018. jan. 8. 18:17
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem muszáj rossz kapcsolatban maradni,sose értettem h miért is jo,h taposunk az állott szarban,csak h legyen valaki mellettunk..
2018. jan. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
84%
Köszönöm. Hogy tanácsot is adjak: beszéld meg vele, hogy nem tetszik, ez a hozzáállás, és jó lenne ha változtatna ezen mielőbb.
2018. jan. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
93%

Megpróbálnám vele megbeszélni, de ha képtelen megérteni, akkor nem tűrném.

Ha nincs gyereketek vagy ilyesmi akkor egyszerűen elvonulnék, telefonra és Facebookra nem reagálnék, és kizárnék az életemből mindent ami megzavar.


(Mondjuk én is holnap vizsgázok, eléggé rettegek is tőle, és itt lógok, szóval jó kis álszent vagyok...)

2018. jan. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az egyik haverom barátnője ugyanezt szokta csinálni és ugyanígy hívja ahogy te: kedves párom.... Lehet ismerlek :)
2018. jan. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha én szeretek valakit, nem tudnék ilyen bunkó lenni, mint amit leírtál.

Megbeszélni az ilyen emberrel ezt felesleges, mert ha szóvá teszed is neki, kutyából nem lesz szalonna. Úgy néz ki, tényleg nem érdekli a te gondod.

2018. jan. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Együtt élünk, nincs gyerek és elvonultam tanulni a szüleimhez. Elég jól felkészültem, nem ez a probléma, hanem a lelki támogatás hiánya. Amikor hívott, mindig arra panaszkodott, hogy megszűnt körülötte a kényelem, nincs meleg étel (mindig több félét főztem) és bűntudatot akart kelteni, hogy neki minden milyen rossz, ráadásul féltékenykedett is. Soha nem adtam okot erre, de menő pasi a nagy piros füzetem, ugye, amivel együtt fekszem és kelek.

Ma meg számon kérte, hogy miért nem fizettem be egy számlát, de elég csúnya hangnemben, mintha csak nekem lennének feladataim és ő nem tudná megoldani. Jó, tévedtem, mert tényleg elfelejtettem a stressz miatt, de nem ma kellett volna veszekedni. És nem mindent tőlem kellene elvárni, mert végülis nem csúszott ki a számla a határidőből. Szó nélkül is ki tudta volna fizetni, de elővett pont ma ezért is, mint egy apuka a rossz gyereket.

2018. jan. 8. 18:39
 10/19 A kérdező kommentje:
6-os, sok sikert!
2018. jan. 8. 18:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!