Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit érzel ha megbánt a párod?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érzel ha megbánt a párod?

Figyelt kérdés
Akár flörtöléssel, szavakkal, de ha megbánt megmarad benned a tüske?Nem szereted őt kevésbé ezután?
2018. jan. 8. 19:13
 1/3 Béla. A Király. ***** válasza:
Attól függ mivel bánt meg. Ha olyannal, amitől csalódok benne, amitől úgy érzem félre ismertem, akkr az kihat későbbiekben is. Ha valami olyasmivel, ami csak hirtelen felindulás, ami bárkivel megesik, akkor az elmúlik hamar.
2018. jan. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Noblesse Oblige ***** válasza:
61%

Tüskéket nem őrizgetek, mert megölne engem is meg a kapcsolatot is. Nekem meg így is túl rövid az életem!


Én szeretem elmondani mi a bajom miért bánt amit tett. (ilyen van) De meg tudjuk beszélni, van hogy bocsánatot kér és megyünk tovább.

2018. jan. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem marad meg, mert ha hazaértünk akkor megbeszéljük.
2018. jan. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!