Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szeretne valójában? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés
Van egy fiú, már egy jó ideje ismerjük egymást. Ami köztünk van, az már rég több a barátságnál, de nem vagyunk együtt. De nagyon közel állunk egymáshoz, mindent megbeszélünk, sokszor mondja, hogy szeret, becézget, símogat, nagyon sok időt tölt velem.. A haverjainak gyakran mondogatja, hogy szeretne velem járni, és nekem is mondta párszor régebben, de amikor nemrég felhoztam neki, hogy mi lenne, ha összejönnénk, akkor azt mondta, hogy nem szeretné, meg hogy mindig is csak barátként tekintett rám. Ezután pár nappal viszont megint mondta valakinek, hogy többet szeretne tőlem, és a viselkedése sem változott. Akkor most mit szeretne valójában?
2010. jún. 4. 17:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Maga nem tudja mit akar.Én a helyedben már nem foglalkoznék vele.Ha neked azt mondja nem akar összejönni veled, akkor...
2010. jún. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem egy pasinál azt kell nézni, amit tesz, és nem azt, amit mond. Néha ez a kettő teljesen ellentétes, de náluk a tettek beszélnek.
2010. jún. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!